Voláme s hořcem

 

Nabídka levnějších tarifů v ZAME programu Vodafone pro členy Asociace TOM

 

Vážení vedoucí oddílů, vážení tomíci,

již několik let se vám snažíme přinášet výhodné volání s Vodafonem. Jsme rádi, že již několik stovek tomíků tuto službu využívá. Vzhledem k tomu, že nyní rozjíždíme nový systém tarifů od Vodafone, dovolte nám, abychom vám je stručně představili.

Jedná se o tzv. ZAME nabídku (Zaměstnanecký program), který nabízí všem tomíkům, aby si objednali, či na sebe převedli až 5 telefonních čísel za výhodnou cenu.

Jaké tarify jsou v nabídce?

Detailní přehled tarifů včetně cen naleznete na letáku od Vodafone, který je k dispozici v Evidenci Asociace TOM v záložce "Ostatní služby/ Telefony".

Kdo si může výhodné tarify objednat?

Každý člen Asociace TOM, který je v aktuálním roce registrován na sebe může vytvořit až 5 objednávek na telefonní čísla – objednávky mohou být i na jiné lidi, např. rodiče, babičky, kamarády. Je nutné pouze dodržet maximální počet 5 SIM na 1 osobu. Smlouva je sepsána vždy mezi Vodafonem a konkrétním majitelem čísla – Asociace TOM zde figuruje pouze jako jakási „vstupní brána“ do celého systému.

Kde se mohu do ZAME přihlásit?

Vedoucí oddílů, zástupci a hospodáři, kteří mají přístup do evidence tomíků, mohou vytvořit objednávky pro své jednotlivé členy. V evidenci v záložce „Ostatní služby“ naleznete položku „Telefony“. Zde je pak možné vytvořit novou žádost. Pro zřízení žádosti budete potřebovat:

  • Jméno tomíka, na kterého bude žádost vytvořena (max. 5 žádostí na osobu)
  • Telefonní číslo, které chcete převést do ZAME programu
  • Fakturační adresu
  • Vybraný tarif
  • ČVOP kód (pouze v případě přechodu od jiného operátora)

Po zadání objednávky dorazí emailem potvrzení objednaného čísla vedoucímu a také na kontaktní email osoby, na kterou je objednávka vytvořena. Během 4 pracovních dnů na zadané telefonní číslo zavolá operátor Vodafone linky a sjedná s vámi smlouvu po telefonu.

Jaké jsou podmínky ZAME programu?

  • Smlouva, kterou po telefonu uzavřete je pouze mezi vámi a Vodafonem, Asociace TOM v ní nijak nefiguruje.
  • Veškeré platby, dotazy na infolinku apod. řešíte napřímo s Vodafonem. (V tomto vidíme velký posun oproti staré VPN nabídce)
  • Smlouva se uzavírá na 24 měsíců.
  • Jedná se specializovanou nabídku pro Asociaci TOM ČR, leták s cenami tedy není možné vyvěšovat veřejně na webové stránky, na veřejný profil na Facebooku apod. Své členy, rodiče a kamarády můžete informovat emailem, vývěskou v klubovně, v uzavřené skupině na Facebooku, osobně apod.

Bližší informace o celém programu „Voláme s hořcem" vám podáme na emailu ondra@a-tom.cz.