ŠKOLENÍ PRO HOSPODÁŘE

omanek
Asociace, Vzdělávání – připravujeme, Ekonomika
Připravujeme pro vás hned několik online školení. První z nich jsou technická (jak ovládat program Skeleton ESO), další pak ryze hospodářská (jak správně účtovat, co dělat s paragony ad.). Technická školení vás naučí správně pracovat v programu Skeleton ESO, využívat co nejvíce jeho možností efektivně. Školení hospodářská jsou pak vhodná pro všechny hospodáře TOM (ať jste začátečník či profík, vždy je dobré si poslechnout, jak je potřeba účtovat, aby byly Čistý tomík a tomícké dotace naprosto v pořádku).
 
TECHNICKÁ ŠKOLENÍ
Školení jsou připravena jak pro stávající uživatele Skeleton ESO, tak i pro ty, kteří si chtějí ESO detailně prozkoumat a až poté případně zakoupit. Přesný program školení najdete níže, u jednotlivých termínů. Školení mají za cíl seznámit účastníky s programem ESO.
 

ÚTERÝ 11. ŘÍJNA
Školení bude rozděleno do dvou bloků:
a) Projdeme krok po kroku prvotní nastavení ESA, část oficiality, práce s uživateli, modul členové a možnost zasílání hromadných mailů. Čas: 19:30–20:20.
Nutno před školením zhlédnout tyto díly ze série č. 1 na YouTube kanálu Skeleton ESO: díly 02, 03, 05, 07, 09, odkaz na kompletní kanál Skeleton ESO níže.

b) Projdeme modul členských příspěvků. Čas: 20:30–21:00.

STŘEDA 12. ŘÍJNA
Školení bude rozděleno do dvou bloků:
a) Projdeme krok po kroku celkový přehled v ESU, účtování materiálu a práce v modulu materiál, dále modul akce včetně účtování dokladů na akce. Čas: 19:30–20:20.
Nutno před školením zhlédnout tyto díly ze série č. 1 na YouTube kanálu Skeleton ESO: díly 06, 08, 09, odkaz na kompletní kanál Skeleton ESO níže.

b) Projdeme modul cestovních náhrad a synchronizaci ESA s asociační Evidencí. Čas: 20:30–21:00.
Nutno před školením zhlédnout tento díl ze série č. 1 na YouTube kanálu Skeleton ESO: díl 04, odkaz na kompletní kanál Skeleton ESO níže.

ÚTERÝ 18. ŘÍJNA
Jednoduché účetnictví – projdeme kompletně modul jednoduchého účetnictví. Čas: 19:30–21:00.
Nutno před školením zhlédnout celou sérii č. 2 na YouTube kanálu Skeleton ESO, odkaz na kompletní kanál Skeleton ESO níže.

ČTVRTEK 20. ŘÍJNA
Podvojné účetnictví – projdeme kompletně modul podvojného účetnictví. Čas: 19:30–21:00.
Nutno před školením zhlédnout celou sérii č. 3 na YouTube kanálu Skeleton ESO.
 
Všechna školení budou probíhat přes platformu Google Meet, a to na tomto odkazu: https://meet.google.com/vuy-oewg-kmz, není potřeba se předem hlásit.
 
Návodná videa Skeleton ESO najdete zde: https://www.youtube.com/channel/UCmW1_UKrrCFEqA9J8vfUpvA/playlists.
 
 
HOSPODÁŘSKÁ ŠKOLENÍ
Jak správně účtovat? Školení pro hospodáře TOM. Každý oddíl potřebuje vyúčtovat výpravu, vyplnit cesťák, zúřadovat dotaci či nalepit někam paragony. Právě proto připravujeme dvojici školení, kde projdeme kompletní účetní rok - podíváme se na úplné základy (jak vypadá paragon a co s ním máme dělat, co je nutné tisknout, kde sehnat podpisy) i na složitější operace (dotace, zálohy na energie, dary, ziskovost akcí). Školení pro všechny hospodáře TOM. Program ESO není nutný, i když v něm jednotlivé kroky (převoditelné na postupy v jiných programech) ukážeme. Školení jsou rozdělena na jednoduché a podvojné účetnictví. 
 
ÚTERÝ 1. LISTOPADU - JÚ
Jak účtovat v jednoduchém účetnictví. Čas: 18:00–20:30.
 
ÚTERÝ 8. LISTOPADU - PÚ
Jak účtovat v podvojném účetnictví. Čas: 18:00–20:30.
 
Všechna školení budou probíhat přes platformu Google Meet, a to na tomto odkazu: https://meet.google.com/vuy-oewg-kmz, není potřeba se předem hlásit.
 
 
 
 
Těším se na brzké online shledání a snad podnětné brouzdání programem ESO či světem oddílového hospodářství...
 
Tomek Hurt
Kontakt: 732 374 573, tomek@a-tom.cz

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Prosíme odpovězte na otázku, jde o prevenci proti robotům a spamu