Soutěž k 30 letům Asociace TOM

Edit

Soutěž proběhla, je ukončena a také vyhodnocena. Několik z vás se může těšit na skvělé ceny. Výsledky oznámíme na lednovém sněmu. V případě, že se sněm v lednu neuskuteční, vyhlásíme výsledky soutěže na Facebooku a webu anebo na sněmu v náhradním termínu.

 

Informace a pravidla soutěže

  • Soutěž začíná 10. 11. 2021 a končí 10. 12. 2021 v den 30. výročí založení Asociace TOM. První otázku zde naleznete ve čtvrtek 11. 11.2021.
  • Registrace účastníků startuje ve středu 10. 11.  2021. Oslovte i další členy vašeho oddílu a vyzvěte je k účasti.
  • Každý den bude odkryta jedna nová otázka.  Otázky se budou týkat našeho spolku, historie, turistiky a dalších obecných znalostí.
  • Po přihlášení máte možnost odpovědět pouze na aktuální otázku daného dne a otázky z předchozích 2 dnů. Sledujte tedy soutěž pečlivě a odpovědi pozorně zaškrtávejte, nelze je opravovat.
  • Správné odpovědi se dozvíte po skončení soutěže. Odpovědi na otázky Vám zašleme emailem, taktéž budou vyvěšeny zde a na hlavním webu Asociace TOM.
  • Samotné vyhlášení vítězů proběhne na Sněmu Asociace TOM v Praze ve dnech 21. - 23. 1. 2022.
  • Pro přihlášení do systému budeme potřebovat Vaše jméno, oddíl a kontaktní emailovou adresu. Emailovou adresu nebudeme zveřejňovat a použijeme ji pouze při nastavení hesla a případně pro zaslání aktualit týkajících se této soutěže.
  • Soutěž je určena pro jednotlivce, členy Asociace TOM.
  • V případě dotazů se obracejte na Anežku Klabanovou (anezka@a-tom.cz).
  • Podrobnější návod pro registraci nového hráče naleznete zde. Pro přihlášení do systému budeme potřebovat Vaše jméno, oddíl a kontaktní emailovou adresu. Emailovou adresu nebudeme zveřejňovat a použijeme ji pouze při nastavení hesla a případně pro zaslání aktualit týkajících se této soutěže.

Odměny pro výherce

1. místo - Let balonem pro 3 osoby
Nejlépe se létá v ráji, tedy v Českém ráji, ale je možná i individuální domluva. Letí se podle letových podmínek, rozhoduje počasí.
alternativně: Let upoutancem. Pokud by se vítěz bál odpoutat se zcela, může zvolit variantu upoutaného balonu. Je dražší a výhra spočívá v 50 procentním příspěvku na ni. Ale zase se dá udělat víc radosti více lidem...

2. místo - Potápěčský kurs pro začátečníky pro 1 osobu 
Mírně náročné na čas, ale zase: ten podvodní život! Druhá osoba se může přidat za své.
alternativně: Pět nocí pro 2-4 osoby v některém z našich objektů. Nutná dohoda na termínu.

3. místo - Tři noci pro 2-4 osoby v některé z našich základen.
alternativně: Stan pro dva. Míněn jako dárek, nový, například Hudy.

4. místo - Lístky na divadelní představení pro 2 osoby.
Možno v Praze, Brně či Ostravě podle domluvy.

5. - 10. místo - Originální mikina a nějaká drobnost navrch

11. - 30. místo - Originální tričko
 

Přihlášení

To prevent automated spam submissions leave this field empty.