Oddíly Asociace TOM

Kompletní seznam všech oddílů Asociace TOM.

Praha

TOMNázev oddíluSídloVedoucí
50156Alšák, Praha 5Staré MěstoVladimír Hladík
9922ArachnéBřevnov (Praha 6)Cecilie Hornofová
19151Balloon clubLibušMilan Mžourek
50601BodláciDejviceTaťjana Dvořáková
50022JestřábiDubečMiroslav Čáp
19116Na OstrůvkuJinonice (Praha 13)Marek Švejda
21001S.T.A.N.Žižkov (Praha 3)Kateřina Šejtková
19076SpTStrašnice (Praha 10)Marek Hammerschmied
21004SůvyBohniceJaroslava Bednářová
19034SvětluškyŽižkov (Praha 3)Anna- Marie Koubová
19195TáborníciŽižkov (Praha 3)Ivan Šimůnek
50777VikingLipenceMichaela Streckerová
50099Zelená ŤápotaHlubočepyOldřich Machač
19075Zuřivý ČolekMichle (Praha 4)Petr Balcer

Středočeský kraj

TOMNázev oddíluSídloVedoucí
216BobrBeroun-MěstoDaniel Sklenář
19198GaudiumSedlecKarel Pilař
5205ChrobáciČernošicePetr Tomšík
19071JavoryČernucMarcela Jirásková
5603JeleniSedlčanyLadislav Jelen
21102JežciHoroměřiceBarbora Pilátová
202KájíciKrálův DvůrKája Mužíková
9965KlíčekMalejoviceJiří Královec
3102KoláčKutná Hora-Vnitřní MěstoLukáš Podolák
21104KulíšciRoztokyMarie Hedlová
19154Orientační klubRoztokyJitka Klinkerová
3601PoustevníciMladá Boleslav IIIPetr Kasal
270Rada závodů Asociace TOMVrané nad Vltavou
3103RejnociVrdyVáclav Musílek
4005RobinsoniPoděbrady IIJan Rydlo
2713RoháčiKladnoPetr Soukup
21107RosomákBrandýs nad LabemMartin Kolář
5101ŘežŘežIvana Pínová
50725SedmičkaÚholičkyMilena Soperová
19069SkaláciSkalskoLenka Novotná
2908SrnkyTýnec nad Labem
9966Stará GardaRoztokyMartin Matas
201SvištiKrálův DvůrPavel Stochla
5208SvištiRoztokyTomáš Rada
211Šlápoty OsekOsekVáclav Endršt
19206Špacírek SedlčanySedlčanyJiří Procházka
5210TáborníciJílové u PrahyJiří Vorel
21111TOM T.J. Sokol KozároviceKozároviceŠtěpánka Černá
3107TOM-AKutná Hora-Vnitřní MěstoJana Liberská
21112TrilobitBeroun-CentrumMichal Merhaut
101Ústředí A-TOMRoztoky
9999VeverkBrandýs nad LabemMatěj Chour
221VlaštovkaHořoviceMilada Jarolímová
3511Vltavský paprsekKralupy nad VltavouZdeněk Vejrosta
21109VodolkaOdolena VodaJan Valter
2907ZálesákTýnec nad LabemPetr Zemina
3108Zálesák Kutná HoraKutná Hora-Vnitřní MěstoJaromír Ďoubal

Jihočeský kraj

TOMNázev oddíluSídloVedoucí
19026DelfíniBorotínJan Tůma
21105DumánciSlavňoviceLukáš Dumský
19047KotviceVodňany IPavel Škudla
2402PráčataRapšachKarel Snětina
20102RosomáciSuchdol nad LužnicíMiroslav Šebesta
19121VltavíniČeský KrumlovHana Kocourková
19150ZálesáciTřeboň IBohumil Čihák

Jihomoravský kraj

TOMNázev oddíluSídloVedoucí
7504ČtverkaZnojmoAleš Matula
408DelfíniBrno-městoPavel Pakosta
9923FramBrno-městoVít Marek
501HobitiIvančicePavel Drozd
432HorolezčataBrno-městoMiloš Stejskal
20211Hvězda SeveruBrno-městoMartin Fišl
430JeštěrkyBrno-městoPavel Rabušic
7414KačenyRousínovMartin Švancara
412KasiopeaBrno-městoFrantišek Serbus
439KňouřiBrno-městoMilan Široký
19210KUK AtlantikBrno-městoJana Jandourková
19172NeptunVyškov-MěstoMUDr. Libor Němec
19167Nová zeměBrno-městoIng. Vlastimil Hanuš
20203OftalmoBrno-městoJarmila Póčová
411RacekBrno-městoJiří Šťastný
409Rokytná - BrnoBrno-KomínJan Emmer
9925SihasapaBrno-městoRadek Langr
441SKP Kometa BrnoBrno-městoZdenka Novotná
19211SluníčkoŠitbořiceJan Novotný
402SvratkaBrno-KomínJaromír Halva
7417ŠtířiBučoviceLukáš Kratochvíl
404TOM PifíkovciBrno-městoMiloš Voštera
19201Turisťák RosiceRosiceDan Polanský

Karlovarský kraj

TOMNázev oddíluSídloVedoucí
6110Hroši ChodovChodovPetr Hofman
20301KolumbusTisováPavel Horák
6111Tuláci BukovanyBukovanyRoman Glos

Královéhradecký kraj

TOMNázev oddíluSídloVedoucí
19208KadetČervený KostelecMilan Hrstka
3802LotřiHronovTomáš Buriánek
1711NezmařiPředměřice nad LabemLuboš Podlipný
1722Pěšinky a OstřížiHradec KrálovéVáclava Hušková
1725PlamínekHradec KrálovéMiroslav Opat
19193SotůrekJičín-Nové MěstoKateřina Kovandová
9971StopaNové Město nad MetujíSoňa Novotná
20401ŠotekČervený KostelecMichaela Cinková

Liberecký kraj

TOMNázev oddíluSídloVedoucí
20503BobříciRovensko pod TroskamiJana Majerová
19197DakotiČeská LípaTomáš Hurt
1007ChippewaČeská LípaZdeněk Šmída
20502LiščataVelké HamryJiří Martinek
19115MáciTurnovZbyněk Báča
1018MagnetiKamenický ŠenovJakub Kopecký
9935PerličkyJablonec nad NisouAndrea Tauchmanová
9952Rytíři Lužických hvozdůČeská LípaMonika Křepeláková
19191T.O. MyšáciLiberec XXV-VesecZuzana Vraná
2101ZálesákTanvaldJosef Kuna
9908Zelený lesKamenický ŠenovVlasta Bezděková

Moravskoslezský kraj

TOMNázev oddíluSídloVedoucí
19078Beskydská 9HavířovJiří Kruliš
4334Bludný kruhOstrava-HrabováJan Dvořák
20610BUNTARANTAOstrava-Moravská OstravaJiří Garnol
9901ČmoudíkOstrava-VýškoviceRostislav Kašovský
19046DatyňáčekHavířovMartin Urbančík
1310DivočáciFrýdlantIveta Satinová
4330HoganOstrava-Mariánské HoryRadka Krowiarzová
19155JavorOstrava-ZábřehRoman Kotisa
20608JeštěrkyNový JičínJana Holišová
19189JoelOrlováKamil Hvolka
4338K.T.O.Moravská OstravaOndřej Sotorník
4207KADAOOpavaMgr. Tomáš Weicht
2603Karvinská TrojkaKarviná-RájJosef Komárek
19216KlubkaŠenovJana Gansová
19061KrokodýlOstrava-DubinaIva Vaculíková
2611LesaniKarviná-Nové MěstoKamil Wierzgoń
20611LetokruhKlokočovOndřej Petrtýl
19203Lysáci MalenoviceMalenoviceMonika Žídková
1303MaracaiboTřinecMartin Strnad
268Moravskoslezská krajská radaOstrava-Hrabůvka
4340MušketýrciSlezská OstravaMarkéta Hovjacká
20604NezbedovéOsoblahaBohuslava Horňáková
3910NezmařiBílovecZuzana Horáková
19108ORIONHlučínJiří Kinďura
19204OS.SA.KOOstrava-PorubaMichal Šíma
4345PaprsekOstrava-Krásné PoleKarel Závadský
2604PráčataOrlováJiří Vilhelm
4316Průzkumník - jihOstrava-HrabůvkaLubomír Jagla
4301Průzkumník - MedvíďataOstrava-HrabůvkaMartina Slavíková
4327SedmičkaOstrava-PorubaIvana Černíková
20607SihasapaOstrava-HrabůvkaVladimír Peter
4302SiriusOstrava-Moravská OstravaStanislav Prais
4306StopařiOstrava-PorubaZuzana Tvrdá
2607StřelkaOrlováEva Vilhelmová
2621SvištiBohumín-PudlovHana Mocňáková
20603SvištiČeský TěšínAleš Hořčica
4335SylvatikOstrava-VýškoviceOndřej Netočný
19123Šlápoty VítkovVítkovPhDr. Pavel Vaňásek
9914TOM 9914 BVÚ OstravaOstrava-PřívozPetr Mika
19070TOM KAMFrýdekJiří Šnapka
4312Třicítka a DvojkaOstrava-PorubaIvo Svoboda
1301TuláciFrýdekRoman Gach
20609UMTÍKOstrava-PorubaAlena Ščuková
4319VatraOstrava-DubinaVladimír Jirsa
19185VlkBílovecMgr. Radovan Rafaj
4332ZálesákHlučínJan Říčný
1309Žlutý kvítekPalkoviceJaromír Šupina

Olomoucký kraj

TOMNázev oddíluSídloVedoucí
5504LišáciPřerov I-MěstoLadislav Župka
4101MODRÉ SLUNCEOlomoucKateřina Soldánová
5505TáborníciHranice I-MěstoJaroslava Benešová
4105TuřiOlomoucSoňa Rokytová

Pardubický kraj

TOMNázev oddíluSídloVedoucí
20801BrontíciSvitavy-MěstoMichal Škavrada
6301ČochtaniMoravská Třebová-MěstoHelena Kopřivová
20803Medlovští táborníciHoliceRadek Uhlíř
6313ZálesáciSvitavy-MěstoPavel Dědič

Plzeňský kraj

TOMNázev oddíluSídloVedoucí
4802BoroviceChotěšovJana Skořená
4720HyperionJižní PředměstíIva Mathlouthi Svobodová
1204OrlíciBělá nad RadbuzouIvan Jermář
4710Saturn IJižní PředměstíIvo Poduška
20904SkřítciMalesiceVítězslav Hörl
19043Stříbrná rosa StaňkovStaňkov IZdeněk Strousek
4901ŠikulovéKraloviceIng. Karel Popel
20902ÚhlavaPřešticeHana Žambůrková
1202Vysoči TečaHolýšovJan Valeš

Vysočina

TOMNázev oddíluSídloVedoucí
2321BLESKJihlavaIvo Tomečka
4501KamarádiPacovVáclav Hrobský
7606TuláciŽďár nad Sázavou 1Vladimír Sýkora

Ústecký kraj

TOMNázev oddíluSídloVedoucí
71043. VOMÚstí nad Labem-centrumPetr Balda
3301BobřiÚštěk-Vnitřní MěstoJaroslav Lepšík
9939DelfínLitoměřice-MěstoJindřich Černý
19029Klub lesní moudrostiRoudnice nad LabemVratislav Florián
7113Kola WaštepiÚstí nad Labem-centrumPavel Svoboda
21205LitomíciLitoměřice-MěstoKateřina Krňáková
19180PrachováHrušovanyVít Hrzán
19140Sdružení V.T.O.M.Ústí nad Labem-centrumPavlína Bílcová
19028SluníčkaLitoměřice-MěstoKateřina Žaludová
3304SojčataŽiteniceMarie Altmanová
1027StopařiMikulášoviceTomáš Fúsek
1904StopařiKovářskáMartina Zdiarská
1918StopařiJirkovJiří Černer
21202TuláciŠtětíJosef Veselý
3311VejřiLovosiceGabriela Schejbalová
19045VýrovéPostoloprtyHana HLOUCHOVÁ
1107ZelenáčiKrásná LípaHana Volfová

Zlínský kraj

TOMNázev oddíluSídloVedoucí
1403AzimutNapajedlaKarel Janošek
19178ČižiciVizoviceMiroslav Šimoník
21401KamínekChropyněHana Paňáková
7015KamzíkBoršiceHelena Doubravová
19132Medvědí stopaHolešovJakub Šneidr
7308MyšáciKelčMartina Schybolová
1412OtrokoviceOtrokoviceHana Ludvíková
1419OtrokoviceOtrokoviceVladimír Beran
19153OYATE WOAPE Otrokovice, o.s.OtrokoviceLukáš Filípek
3003PawneeBystřice pod HostýnemZdeněk Rolinc
19058SkorciVsetínGabriela Hučíková
19048SoptíciBystřice pod HostýnemMarek Dytrych
1401ŠpendlíciZlínPeter Schovajsa
19187TOM NivniceNivniceJiří Miškar
7005TrampiUherský OstrohLuděk Hrachovský
7007TupesyTupesyAntonín Ťuhýček
7016Újezdec - TěšovUherský BrodHelena Janigová
7331VsetínVsetínJiří Homolka
7322ZbojníciFrancova LhotaKarel SUCHÁČEK
7312Zlaté šípyValašské MeziříčíIvo Skoček