Zlatý oříšek hledá talenty

zuzka

:

Asociace

Soutěž Zlatý oříšek již po 21. opět hledá a chystá se všestranně podpořit mladé talenty napříč obory, a to jak jednotlivce, tak skupiny, prostřednictvím krajského a následně celostátního kola s novoročním finále v České televizi. Soutěž je určená pro děti od 6 do 14 let, které vynikají v nejrůznějších oborech a odvětvích lidské činnosti.
V letošním roce také proběhnou krajská kola soutěže, která pořádají Středočeský, Ústecký a Zlínský kraj. Jejich slavnostní finále proběhnou počátkem října. Tři vítězové každého krajského kola získají finanční odměnu, ale všichni nominovaní si odnesou i zajímavé věcné ceny od místních sponzorů.
Vítězové krajských předkol nejenže získají potřebnou všestrannou podporu ve svém kraji, ale automaticky budou přihlášeni mezi žhavé kandidáty do celonárodního kola Zlatého oříšku, jehož finále pravidelně vysílá Česká televize na Nový rok. 7 vítězů zde kromě prestižního ocenění Zlatý oříšek získá také finanční odměnu 15 000 Kč.
Úspěchem ve Zlatém oříšku mají děti možnost prezentovat svou činnost. Veřejná a široká mediální prezentace jejich dovedností v rámci Zlatého oříšku již mnohokráte dokázala oslovit ke spolupráci nejen profesionály z daných oborů, ale i sponzory, kteří jsou schopni posunout činnost účastníků soutěže na zcela novou úroveň.

Přihlášky do soutěže Zlatý oříšek je možné zaslat do 25. 9. 2019. Posílat přihlášky mohou zákonní zástupci, případně vedoucí dětských kolektivů. Přihlášku je možné vyplnit on-line na www.zlatyorisek.cz/ceska-republika/prihlaska/. Více informací na www.zlatyorisek.cz.

Dejte ostatním vědět o tom, že i u nás jsou talenty, které si zaslouží naši pozornost, uznání a podporu.

Mgr. Iva Rašková
ředitelka Nadačního fondu Zlatý oříšek

 


Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Prosíme odpovězte na otázku
To prevent automated spam submissions leave this field empty.