Oddíly Asociace TOM

Kompletní seznam všech oddílů Asociace TOM.

Praha

TOMNázev oddíluSídloVedoucí
256Krajská rada PrahaPraha 8
19034SvětluškyPraha 3Anna Matějková
19075Zuřivý ČolekPraha 4Petr Balcer
19116Na OstrůvkuPraha 13Marek Švejda
19151Balloon clubPraha 4Milan Mžourek
19195TáborníciPraha 3 -ŽižkovIvan Šimůnek
21001S.T.A.N.Praha 3Kateřina Šejtková
21004SůvyPraha 8Jaroslava Bednářová
21008KocábkaPraha 4Michaela Streckerová
21009PoutníciPraha 10 - HostivařTereza FIALOVÁ
21010BrehoniPraha, SmíchovIsabella Skořepová
21012LuskPrahaKATEŘINA JENISOVÁ
21013Pplk. VallyPraha 10 ZáběhliceTOMÁŠ CHVALINA
21125Veselí Medvědi - BrumlovéPraha 15Radek ZÁZVŮREK
21127Kosí letkaPraha 5TEREZA MINDOŠOVÁ
50022JestřábiPraha 10 - DubečLenka Veszelei
50099Zelená ŤápotaPraha 10Oldřich Machač
50156Alšák, Praha 5Praha 5Vladimír Hladík
50601BodláciPraha 6Taťjana Dvořáková
50777VikingPraha 4Petr Teringl

Středočeský kraj

TOMNázev oddíluSídloVedoucí
101Ústředí A-TOMRoztoky
201SvištiTmaňPetr Šmatlák
202KájíciKrálův DvůrJaromír Hlídek
211Šlápoty OsekOsekPavel Škrlant
216BobrBerounDaniel Sklenář
221VlaštovkaHořoviceMilada Jarolímová
270Rada závodů Asociace TOMKralupy nad Vltavou
2713RoháčiKladnoPetr Soukup
2907ZálesákTÝNEC NAD LABEMPavel Knížek
2908SrnkyTýnec nad LabemPetr Zemina
3102KoláčKutná HoraLukáš Podolák
3103RejnociBramboryVáclav Musílek
3107TOM-AKutná HoraJana Liberská
3108Zálesák Kutná HoraKutná HoraJaromír Ďoubal
3511Vltavský paprsekKralupy nad VltavouZdeněk Vejrosta
3601PoustevníciMladá BoleslavPetr Kasal
4005RobinsoniPoděbradyVít Dvořák
5101ŘežŘežFilip Blahuš
5208SvištiRoztokyTomáš Rada
5210TáborníciJílové u PrahyJiří Vorel
5603JeleniSedlčanyLadislav Jelen
9913StřelkaZaječovOndřej Kovařík
9965KlíčekUhlířské JanoviceJiří Královec
9999VeverkBrandýs nad LabemBarbora Pejšová
19069SkaláciKatusiceLenka Novotná
19071JavoryČernucMarcela Jirásková
19154Orientační klubRoztokyJitka Klinkerová
19198GaudiumSedlec-PrčiceKarel Pilař
19206Špacírek SedlčanySedlčanyJiří Procházka
21103LvíčataJílovištěJan Vorel
21104KulíšciRoztokyMarie Hedlová
21109TOM VodolkaOdolena VodaJan Valter
21111TOM T.J. Sokol KozároviceKozároviceŠtěpánka Černá
21112TrilobitKrálův Dvůr / ZahořanyMichal Merhaut
211226BikesRoztokyJAN KOLÁŘ
21124VlčataBerounMarkéta Dudkovičová
21126Zálesáci KolínKolín IVHANA VANCLOVÁ
50725SedmičkaÚholičkyMilena Soperová

Jihočeský kraj

TOMNázev oddíluSídloVedoucí
2402PráčataRapšachKarel Snětina
19047KotviceVodňanyPavel Škudla
19121VltavíniČeský KrumlovHana Kocourková
19150ZálesáciTřeboňBohumil Čihák
21105DumánciStádlecLukáš Dumský

Jihomoravský kraj

TOMNázev oddíluSídloVedoucí
402SvratkaBrno KomínJaromír Halva
404TOM PifíkovciBrno- Starý LískovecMiloš Voštera
408DelfíniBrnoPavel Pakosta
409Rokytná - BrnoBrnoRegina Böhmová
411RacekBrnoJiří Šťastný
412KasiopeaBrno 2František Serbus
430JeštěrkyBrnoBlanka Hromadová
432HorolezčataBrnoMiloš Stejskal
439KňouřiBrnoPetr Šlapanský
441SKP Kometa BrnoBrnoZdenka Novotná
501HobitiIvančicePavel Drozd
7417ŠtířiBučoviceLukáš Kratochvíl
7504ČtverkaTasoviceKarel Karásek
9925SihasapaBrnoRadek Langr
19167Nová zeměBrnoIng. Vlastimil Hanuš
19172NeptunVyškovMUDr. Libor Němec
19201Turisťák RosiceRosiceDan Polanský
19210KUK AtlantikLelekoviceJana Jandourková
19211SluníčkoKojátkyJan Novotný
20203OftalmoBrnoJarmila Póčová
20205Tam TamPodolíIrena Kratochvílová
20206MravenciPřibyslaviceAdéla Bonser
20208NibowakaBrnoJan Čižmář
20209OslíciLedniceMiroslav Valčík
20211Hvězda SeveruBrnoJosef Fiala

Karlovarský kraj

TOMNázev oddíluSídloVedoucí
6111Tuláci BukovanyBukovany u SokolovaRoman Glos
20301KolumbusNejdekPavel Horák

Královéhradecký kraj

TOMNázev oddíluSídloVedoucí
1711NezmařiNedělištěLuboš Podlipný
1722HrabošiHradec Králové 2Václav Holý
1725PlamínekHradec KrálovéMiroslav Opat
3802LotřiHronovTomáš Buriánek
9971StopaNové Město nad MetujíSoňa Novotná
19193SotůrekJičínKateřina Kovandová
19208KadetČervený KostelecIng.milan Hrstka
20404HvězdokupaZábrodíLudmila Pohanková
20405TlupaHradec KrálovéMilan Pecháček
20407Zálesák GreenhornsCerekvice nad BystřicíFILIP MALÝ

Liberecký kraj

TOMNázev oddíluSídloVedoucí
1007ChippewaČeská LípaZdeněk Šmída
1018MagnetiKamenický ŠenovJakub Kopecký
9908Zelený lesKamenický ŠenovVlasta Bezděková
9935PerličkyJablonec nad NisouAndrea Tauchmanová
9952Rytíři Lužických hvozdůDobranovMonika Křepeláková
19076SpTZlatá OlešniceMarek Hammerschmied
19115MáciTurnovZbyněk Báča
19191MyšáciLiberec 30Zuzana Vraná
19197DakotiČeská LípaTomáš Hurt
20502LiščataVelké HamryJiří Martinek
20505Bobříci ORZRovensko pod TroskamiDavid Majer
20507Radovánka LiberecLiberec 25David Erlebach
20508Orion LiberecLiberec 19Kateřina Rašínová
20509ŠtístkaLiberec VI-RochliceHana Heckenbergerová
20510Rytíři ze SloupuNový BorPAVLA JATCHVLIANI
20511CipísekMníšekJINDŘICH VAŠÁTKO

Moravskoslezský kraj

TOMNázev oddíluSídloVedoucí
268Moravskoslezská krajská radaOstrava-Hrabůvka
1301TuláciFrýdek - MístekRoman Gach
1303MaracaiboTřinecMartin Strnad
1309Žlutý kvítekPalkoviceJaromír Šupina
1310DivočáciFrýdlant nad OstravicíPavla Skotnicová
2603Karvinská TrojkaPetrovice u KarvinéJosef Komárek
2607StřelkaOrlová-LutyněEva Vilhelmová
2611Lesani KarvináKarvináAdam Noremberczyk
2621SvištiBohumín- PudlovHana Mocňáková
3910NezmařiBílovecJakub Herman
4207KADAOOpavaTomáš Weicht
4301Průzkumník - MedvíďataOstrava-HrabůvkaMartina Slavíková
4302SiriusOstrava PorubaKateřina Končeková
4306StopařiOstrava-PorubaZuzana Tvrdá
4312Třicítka a DvojkaOstrava-PorubaKarin Pospěchová
4316Průzkumník - jihOstrava-HrabůvkaLubomír Jagla
4319VatraOstrava-DubinaVladimír Jirsa
4327SedmičkaOstrava-PorubaIvana Černíková
4330HoganOstrava-ZábřehRadka Krowiarzová
4332ZálesákHlučínJan Říčný
4334Bludný kruhHrabůvkaJan Dvořák
4335SylvatikDěhylovOndřej Ondryáš
4338K.T.O.OstravaRadan Vincenec
4345PaprsekOstrava-Krásné PoleKarel Závadský
4349PavouciMoravská OstravaMiroslav Děcký
9901ČmoudíkOstrava - ZábřehRostislav Kašovský
9914TOM 9914 BVÚ OstravaOstrava - PřívozPetr Mika
19061KrokodýlOstravaIva Vaculíková
19070TOM KAMChleboviceJiří Šnapka
19073T.O.R.Frýdek-MístekDita Volná
19078Beskydská 9Havířov-MěstoJiří Kruliš
19108ORIONHlučínJiří Kinďura
19123Šlápoty VítkovVítkovPhDr. Pavel Vaňásek
19155JavorOstrava - ZábřehRoman Kotisa
19185VlkBílovecTomáš Gallischek
19189JoelJiříkovKamil Hvolka
19203Lysáci MalenoviceFrýdlant nad OstravicíMonika Žídková
19204OS.SA.KOOstravaMichal Šíma
19216KlubkaŠenovJana Kanichová
20606StartíkOstrava BartoviceBc. Andrea Radomská
20607SihasapaOstrava - HrabůvkaVladimír Peter
20609UMTÍKVelké AlbrechticeAlena Ščuková
20610BUNTARANTAOstravaJiří Garnol
20611LetokruhVítkov 3Michaela Formánková
20613CvrčciČeský TěšínEva Goldová
20616OndřejnicaStará Ves nad OndřejnicíJakub Hranický
20619N.A.L.DobříšDavid Muroň
20621FénixZábřeh, OstravaJANIS ŠVAGERA
20624KasuárSlezská OstravaALICE STOLAŘÍKOVÁ

Olomoucký kraj

TOMNázev oddíluSídloVedoucí
4101MODRÉ SLUNCEOlomoucKateřina Soldánová
4105TuřiOlomouc-SlavonínSoňa Rokytová
4114SmečkaNeředín, OlomoucOldřich Klement
5504LišáciPřerov I-MěstoLadislav Župka
5505TáborníciHraniceJaroslava Benešová

Pardubický kraj

TOMNázev oddíluSídloVedoucí
6301ČochtaniMoravská TřebováHelena Kopřivová
6313ZálesáciSvitavyPavel Dědič
20801BrontíciSvitavyMichal Škavrada

Plzeňský kraj

TOMNázev oddíluSídloVedoucí
1202Vysoči TečaHolýšovJan Valeš
1204OrlíciBělá nad RadbuzouIvan Jermář
4710Saturn IPlzeňIvo Poduška
4720HyperionPlzeňIva Mathlouthi Svobodová
4802BoroviceChotěšovJana Skořená
4901ŠikulovéKraloviceKarel Popel
19043Stříbrná rosa StaňkovStaňkovZdeněk Strousek
20902ÚhlavaPřešticeHana Lebbing
20904SkřítciPlzeňVítězslav Hörl
20905JestřábiDýšinaKarel Šebesta

Vysočina

TOMNázev oddíluSídloVedoucí
2321BLESKJihlavaIvo Tomečka
4501KamarádiPacovKarolína Získalová
21303KulíciHorní DubenkyROMAN KLINGER
21304BumbísekBrtnicePAVLA Kratochvílová

Ústecký kraj

TOMNázev oddíluSídloVedoucí
1027StopařiMikulášoviceTomáš Fúsek
1107ZelenáčiKrásná LípaHana Volfová
1904StopařiKovářskáMartina Zdiarská
1918StopařiJirkovJiří Černer
2107PoutníciKryštofovy HamryEva Kurková
3301BobřiÚštěkJaroslav Lepšík
3304SojčataŽiteniceMarie Altmanová
3311VejřiLovosiceGabriela Schejbalová
71043. VOMÚstí n.L.Petr Balda
7113Kola WaštepiÚstí nad LabemPavel Svoboda
19028SluníčkaLitoměřiceKateřina Žaludová
19029Klub lesní moudrostiRoudnice nad LabemVratislav Florián
19045VýrovéLounyHana HLOUCHOVÁ
19140Sdružení V.T.O.M.Ústí nad LabemPavlína Fröhlichová
19180PrachováPolepyVít Hrzán
21202TuláciŠtětíJosef Veselý
21205LitomíciLitoměřiceKateřina Kuderová
21210UličníciÚstí nad LabemJAKUB HRUBAN
21212SokolíciDěčín XI-Horní ŽlebIVETA CHALOUPKOVÁ

Zlínský kraj

TOMNázev oddíluSídloVedoucí
1401ŠpendlíciZlínPeter Schovajsa
1403AzimutNapajedlaKarel Janošek
1419OtrokoviceOtrokoviceDenis Bilík
3003PawneeBystřice pod HostýnemZdeněk Rolinc
7005TrampiUherský OstrohLuděk Hrachovský
7015KamzíkBoršiceDenisa Kratochvílová
7016Újezdec - TěšovUherský BrodHelena Janigová
7308MyšáciKelčMartina Schybolová
7312Zlaté šípyValašské MeziříčíJiří Palát
7322ZbojníciFrancova LhotaKarel SUCHÁČEK
7331VsetínVsetínJiří Homolka
19048SoptíciBystřice pod HostýnemMarek Dytrych
19058SkorciVsetínGabriela Hučíková
19132Medvědí stopaHolešovPetr Němčík
19153OYATE WOAPE Otrokovice, o.s.OtrokoviceLukáš Filípek
19178ČižiciVizoviceKarel Šolc
19187TOM NivniceNivniceJiří Miškar
21401KamínekChropyněHana Paňáková