Přihlásit se k odběru RSS - Olomoucký kraj

Olomoucký kraj

Běh pro Světlušku poprvé v Olomouci

denisa
Kategorie: 
Asociace
Konečně jsme se dočkali světluščího běhu také v Olomouci. Studenti FTK měli na starosti prezentaci běžců a členové našeho oddílu značili trať a směrovali běžce správným směrem.
 
Jedna z našich vedoucích dělala trasérku nevidomému Kubovi.
 
Světlušek běželo přes 500. S fosforovými tunely jsme byli k nepřehlédnutí.
Organizátorka z nadačního fondu mě velice potěšila větou: Jé, tomíci".
 
Tak  se o nás přeci jen ví.
 
Soňa Rokytová, TOM Tuři, Olomouc

TOM Tuři pomohli dobré věci

denisa
Kategorie: 
Asociace

Součástí vánočních trhů v Olomouci je i stánek Dobrého místa pro život. V tomto stánku prodávají své výrobky a vánoční punč organizace, firmy dobrovolníci a výtěžek z tohoto prodeje je určen pro některou z organizací, kterou Dobré místo pro život sdružuje. 

Náš oddíl prodával společně s herci Moravského divadla v Olomouci a výdělek 15.500 Kč byl předán Pamatováčku, což je denní stacionář pro lidi s Alzheimerovou chorobou.Soňa Rokytová
TOM Tuři 4105 Olomouc

Celostátní vzájemná výměna zkušeností- CVVZ 2014 se blíží

denisa
Kategorie: 
Asociace

Celostatní vzájemná výměna zkušeností (CVVZ) se v Brně uskuteční již 14.-17.listopadu.

Nabídka programů je pestrá, organizace podle všeho skvělá, takže prodloužený víkend  bude určitě stát za to. Chcete-li tedy být u toho, nezapomeňte se přihlásit zde:http://www.cvvz.cz/registrace

Pro letošní rok očekáváme, že se do Brna sjede přibližně devět set účastníků.
 

Kukla v roce 2015 nebude

denisa
Kategorie: 
Asociace

Vážení vedoucí,

vzhledem k tomu, že na konci ledna 2015 proběhne ve Zlíně sněm a již v březnu téhož roku se koná divadelní přehlídka Cimrman by se divil, vyhodnotili jsme, že z důvodů časové náročnosti a vytíženosti oddílů přesuneme uměleckou přehlídku oddílů KUKLA až na rok 2016. Akci je třeba avizovat a připravovat s velkým předstihem, oddílům i pořadatelům chceme zajistit dostatečný čas pro přípravu.

Nabídek pro pořadatelství KUKLY pro rok 2016 již máme několik, pečlivě je vyhodnocujeme.

Děkujeme za pochopení.

(ústř)

 

Staronový krajánek Olomouckého kraje

lukas.husek
Kategorie: 
Asociace

Předsednictvo asociace jmenovalo v sobotu 18. října 2014  na svém jednání v Dobré Vodě nového krajánka Olomouckého kraje -stala se jím Soňa Rokytová, které děkuji za ochotu se po více než tříletém olomouckém "bezvládí" této role ujmout.

Vedení spolku rovněž pověřilo Petra Holušu-Soptíka z Ostravy, aby zastupoval tomíky do konce roku 2015 v ústředním výboru Klubu českých turistů.

I jemu patří dík za čas, který je této činnosti ochoten věnovat.

(ton)

Táborové dotace vyplaceny

denisa
Kategorie: 
Asociace, Ekonomika

Vážení kolegové,

tento týden jsme poslali na vaše účty táborové dotace. Zkontrolujte prosím, zda dotace byla na váš oddílový účet připsána.

V případě nejasností kontaktujte Alici Pařízkovou  na e-mail  alpa@a-tom.cz. Oddílům, které byly vyzvány k doplnění vyúčtování, pošleme dotace až po obdržení chybějících příloh. 

ALice PAřízková

EKONOMICKÉ INFORMACE, DOREGISTRACE a SNĚM 2015

denisa
Kategorie: 
Asociace, Ekonomika

Vážení přátelé, v nejbližších dnech k vám dorazí KRA s důležitými ekonomickými informacemi, termíny a nabídkami.

Ze KRY vybíráme na web ale už nyní to nejdůležitější, což jsou informace o vyúčtování táborů,o dotacích a projektech na rok 2015. Dále se dozvíte termín i místo sněmu v roce 2015. Čtěte prosím pozorně.

Na kole Olomouckem a Oderskými vrchy

denisa
Kategorie: 
Asociace

Každoročně se náš oddíl KADAO Opava vydává na kolech, koncem měsíce srpna do vybrané lokality v ČR k tradičnímu cykloputování. Letos jsme si řekli, že po dlouhých 15 letech putování po České republice, kdy jsme navštívili mnoho vzdálenějších míst, pojedeme tzv.“kolem komína“. Využili jsme pozvání na sraz TOM do krásné Olomouce a vyrazili přímo z Opavy.

Stránky