Přihlásit se k odběru RSS - Asociace

Asociace


Robinsoni se po dlouhé době sešli na schůzce

zuzka

Kategorie:

Asociace

Po dlouhé pauze, překlenuté on-line schůzkami, se  poděbradští Robinsoni poprvé sešli 7.května. V rouškách, venku a s negativními výsledky testů. Zlatá Anežka přijela i s Edíkem, aby schůzku vedla.

Měla jsem obrovskou radost a samozřejmě jsem to všechno hned zdokumentovala a výsledky posílám.

Máme 2 nové členy, kteří, i když jsou malí, se chystají na tábor.

 

Sisi - Zdeňka Formánková, TOM Robinsoni, Poděbrady

Letní večerník 2021

zuzka

Kategorie:

Asociace

V pondělí 3. května 2021 se znovu rozbíhá činnost Vltavského paprsku ve venkovním prostředí a proběhl tradiční Letní oddílový večerník - příjemné počasí, po dlouhé době vzájemné povídání a hodně snahy. Startuje 37 závodníků - v kategorii s doprovodem vítězí Anežka Váňová, na modré vítězí Jára Beran, na bílé Eliška Beranová.

Ekonomické informace

lukas.husek

Kategorie:

AsociaceEkonomika

Vážení kolegové,

otevřeli jsme formulář - Hlášení o konání letního tábora – najdete ho opět v elektronické evidenci v sekci Formuláře, otevřen bude do 10.6.2021. Po tomto datu se formulář automaticky uzavře a nebude již možné hlášenku vyplnit. Připomínáme, že je třeba vyplnit všechny povinné položky (požadavek MŠMT), jinak nejde formulář odeslat. Prosím o dodržení termínu.

TOM Kamarádi zvou na Pacovské prázdnění

zuzka

Kategorie:

Asociace
Na tábořišti Sluneční cesta pod vrchem Strážiště se bude ve dnech 21.-28.srpna 2021 konat 20. ročník akce PACOVSKÉ PRÁZDNĚNÍ, která je výhradně určena pro děti do 10 let.
 
Na programu je zejména výchova k samostatnosti, základním dovednostem pobytu v přírodě, hry, závody a dobrý vztah k partě.
 
Bližší informace podá Václav Hrobský. na 720 024 745 nebo na webu www.tompacov.cz

Stránky