Přihlásit se k odběru RSS - Asociace

Asociace


Pacovské dovádění 2023

denisa
Kategorie: 
Asociace
Milí kamarádi a naši příznivci,
 
posílám pár dokumentů k Pacovskému dovádění 2023, které proběhne 6. - 8. 10. 2023. V příloze naleznete propozice k závodům, k výsadku a přehledovou tabulku vítězů z minulých let. 
Přihlášky na závody prosíme zaslat nejpozději do 1. 10. 2023 na tento e – mail nebo na telefonní číslo 792304508 (kdybych telefon nezvedala, zanechte mi prosím zprávu a já se Vám ozvu hned, jak to bude možné). 
 
Těšíme se na Vás, 

Kamenka má nový prostor pro ubytování

denisa
Kategorie: 
Asociace, Chalupy
O uplynulém víkendu jsme s oddílem 19 123 Šlápoty Vítkov uspořádali brigádu, jejímž cílem bylo zvýšení kapacity základny v Kamence.
Již několik let se využívá podkroví základny pouze pro nouzové ubytování. Proto jsme se rozhodli podkroví upravit. Malovali jsme, uklízeli a skládali nové postele. Také jsme povlékli matrace a vše nastěhovali.
Dílo se zdařilo a podkroví už nebude jen tak nějaké provizorium, ale pěkný stylový pokojík.
Kapacita základny se zvedla na 30 lůžek.

Nezapomněli jste nahlásit tábor?

denisa
Kategorie: 
Asociace

Vážení kolegové vedoucí, k našemu nemilému překvapení se nám letos sešlo méně táborových hlášenek, než tomu bylo v minulých letech.

Chybí i oddíly, které letos tábor zaručeně nevynechají. Co s tím uděláme? Neodkládejte prosím nahlášení tábora ani chvilku. Formuláře budou otevřeny v prodlouženém termínu ještě do neděle 16.6.2024.

Herberk nabízí několik volných letních termínů

denisa
Kategorie: 
Asociace

Milí tomíci, nechcete využít herberk i v létě? Oddílům - tomíkům poskytneme 20% slevu s ceny pobytu. Lze využít i k rekreaci s rodinou nebo přáteli, pro netomíky v tom případě bude sleva činit 10%.

V případě zájmu sledujte prosím aktuální obsazenost na našich stránkách, kde si rovnou můžete udělat rezervaci přes rezervační formulář. To vše na https://chalupy.a-tom.cz/rezervace/kalendar.

Gratulujeme do Plzně

omanek
Kategorie: 
Asociace

Ivo Poduška, vedoucí tomíků v Plzni (oddíly Hyperion a Saturn) oslavil v neděli narozeniny, osmaosmdesáté!

To je krásný věk a my Ivošovi přejeme dobré zdraví a krásné chvíle s rodinou i oddílem.

Podívejte se, jak jsme s Ivošem před lety natočili Interview s tomíkem!

TZ - závodnický víkend v Mikulášovicích

denisa
Kategorie: 
Asociace

V sobotu 8.6. proběhlo Mistrovství České republiky TZ, které bylo zároveň finálem Českého poháru TZ pro rok 2024 a v neděli 9.6. pak MČR v dlouhém závodě – longu.

Mistry České republiky TZ pro rok 2024 se stali: Adéla Kalousková, Edgar Ocelka, Anna Pavliščová, Metoděj Ševčík, Veronika Přidalová, Tomáš Menšík, Nela Valášková, Kryštof Valášek, Vendula Konopáčová, Ondřej Fúsek, Marie Wagnerová, Vít Konopáč, Lenka Slabáková, Tomáš Fúsek. Mezi oddíly v žactvu zvítězila TZ Kometa Brno a mezi dorostem a dospělými TOM Mikulášovice.

Víte, že v Rožmberku můžete využít Boudičku?

denisa
Kategorie: 
Asociace

Malebná rožmberská základna od dubna nabízí možnost přespání v Boudičce. Nahoře na naší zahradě, nad vloni založeným růžovým sádkem, pod hradem a pod hvězdami. Přespí v ní dva romantici všeho věku. K romantice jinde patří svíčka či petrolejka, vy však pro osvětlení použijte pouze baterku - dosud tu není elektřina.

Pokud bude ostatní ubytovací kapacita zcela obsazena, zapůjčíme Boudičku za 80 Kč za osobu. Když obsadíte hlavní dům alespoň 20 lidmi, dostanete využití Boudičky jako bonus zdarma. Když obsadíte celý Podhrádeček, cena je 50 Kč za osobu.

Stránky