Přihlásit se k odběru RSS - Asociace

Asociace


Nabízíme volné termíny na našich základnách-neváhejte a rezervujte je ještě dnes!

zuzka

Kategorie:

Asociace

Milí přátelé,

prázdniny se pomalu, ale bohužel jistě chýlí ke konci a vy již určitě plánujete a chystáte pro váš oddíl program na příští školní rok.

Máte-li chuť vyrazit na naše chalupy a základny, nabízíme vám několik nejbližších volných termínů, které si můžete hned zabukovat na našich webových stránkách. https://chalupy.a-tom.cz/nabidka-chalup

Vypisujeme především ty chalupy, o které je velký zájem a bývají často obsazované, tak neváhejte!

Ve mlýně zas něco přibylo

lukas.husek

Kategorie:

Asociace

Jednak druhé kolo, kolo palečnicové. Je součástí monumentálního vylepšení mlýna:), které bude v dohledné době dokončeno a zajistí oparenským v této neklidné době dílčí energetickou soběstačnost!
Co je ale podstatnější. Vrána a čáp se poradili a vyhrála - vrána. Zkraje srpna přinesla do našeho mlýna třetí správcovské dítko, Alžbětku.
Jméno má robě jistě na počest císařovny Alžběty Rakouské blahé paměti - nu a Helče s Bocmanem srdečně blahopřejeme.

(ton)

Další putování po táborech tomíků

lukas.husek

Kategorie:

Asociace

Druhou pouť po táborech našich oddílů jsme podnikli s Ondrou Šejtkou 7. a 8. srpna. Navštívili jsme velký, řadu let opečovávaný letní tábor SpT Lomnice v Rabštejské Lhotě. Na táboře bylo vidět, že práce s oddílem a péče o velkou základnu táborovou partu velmi baví. Pestrý program, udržovaná základna, ale také upřímné zděšení z toho, že kůrovec hubí stromy v bezprostředním okolí tábora a místo tak ztrácí kus romantiky.

Mimořádná příležitost – profesionální zdravotnický kurz za skvělou cenu!

lukas.husek

Kategorie:

AsociaceVzdělávání – připravujeme

Co by za to jiní dali!

Kurzy Franty Serbuse a Martiny Šišákové bývají obsazené roky dopředu. Vy máte šanci přihlásit se za symbolický poplatek buď na dva víkendy nebo na pětidenní kurz připravovaný profíky, kteří patří k nejlepším k republice. Na váš zájem čekáme do 5.9.2019, pak kurz nabídneme i spřáteleným organizacím.

TOM Kadao na Balkáně

lukas.husek

Kategorie:

Asociace

TOM Kadao popisuje své zážitky ze zahraniční výpravy na Balkán.

"Ahoj přátelé,

zdravíme všechny z Opavy, ať jste kdekoli. Právě jsme se vrátili z šestnáctidenní outdoorové cesty po zemích Balkánu a zajímavých zážitků jsme přivezli „na knihu“, dobrých, horších i skoro neuvěřitelných.

Stránky