Přihlásit se k odběru RSS - Asociace

Asociace


Pár stručných informací o dotacích pro II. pololetí letošního roku

denisa
Kategorie: 
Asociace, Ekonomika
PD I - výpravy  
V elektronické evidenci jsou otevřené formuláře na proúčtování dotace za jednodenní a vícedenní akce oddílu – uvádět můžete akce z celého roku. Podmínkou jsou přiložené seznamy účastníků s datem narození, adresou bydliště a rozpočtem nákladů. Je třeba přiložit i kopie dokladů za uvedené náklady.  Formulář lze vyplnit  nejpozději do 6.11. Po tomto datu se formulář uzavře.
 

Povinné datové schránky pro všechny oddíly od roku 2023

Ondra
Kategorie: 
Asociace

Vážení vedoucí, od ledna 2023 začne platit povinnost pro všechny právnické osoby využívat datovou schránku pro komunikaci s úřady. Platí to tedy i pro všechny oddíly tomíků.

Všem oddílům, které nebudou mít do konce roku datovou schránku zřízenou, bude datovka v lednu automaticky státem zřízena. Doporučujeme však, abyste si datovku zřídili ještě nyní na podzim a měli tak dostatek času se s datovkami seznámit. Rádi vám poskytneme veškeré informace, jak při založení postupovat.

Podzimní brigády na Kamence

denisa
Kategorie: 
Asociace
Podzim je na brigádničení ideální období. Tedy stejně jako na jiných základnách, také na Kamence se pilně pracovalo.
Hlavně TOM Šlápoty Vítkov si zamakal. Po prázdninách se uklidil areál a bourala stanová základna, prořezávali se stromy a uklízely větve. Největší chloubou bylo vybudování krásného parkoviště u areálu. Návštěvníci za mokrého počasí nebudou vjíždět do zahrady, ale svá auta si ponechají na novém parkovišti, které se nachází vpravo u brány.

Stránky