Přihlásit se k odběru RSS - Asociace

Asociace


Pacovské dovádění 2023

denisa
Kategorie: 
Asociace
Milí kamarádi a naši příznivci,
 
posílám pár dokumentů k Pacovskému dovádění 2023, které proběhne 6. - 8. 10. 2023. V příloze naleznete propozice k závodům, k výsadku a přehledovou tabulku vítězů z minulých let. 
Přihlášky na závody prosíme zaslat nejpozději do 1. 10. 2023 na tento e – mail nebo na telefonní číslo 792304508 (kdybych telefon nezvedala, zanechte mi prosím zprávu a já se Vám ozvu hned, jak to bude možné). 
 
Těšíme se na Vás, 

Zimní tábor tomíků z Kralup

denisa
Kategorie: 
Asociace

Letošní tábor proběhl od 17. do 24. února v Albrechticích v Jizerských horách, i když téměř bez sněhu. Dva dny lyžování doplnily procházky do okolí, výlet do Liberce, rozhledna Světlý vrch, auto-moto muzeum v Lučanech, kreativní dílny ve výrobně hraček Detoa a návštěva Horské služby. Po celou dobu nás provázela celotáborová hra "Výstup na Matterhorn". Všech 35 účastníků si to i přes množství dešťových kapek užilo.

Zdeněk Vejrosta, TOM Vltavský paprsek

 

Hromadná pošta nově a (snad) lépe

omanek
Kategorie: 
Asociace

Vážení oddíloví vedoucí, hospodář, zástupci, ve středu 21. února odpoledne k vám bude putovat nová rozesílka hromadné pošty.  Přešli jsme na jiný rozesílací program a chyby, které někteří z vás zaznamenali, by se tak neměly opakovat. V případě, že by někomu zpráva dorazila v podivném tvaru, či vůbec nedorazila, prosíme, dejte nám obratem vědět na omanek@a-tom.cz.

Stránky