Přihlásit se k odběru RSS - Asociace

Asociace


Právě probíhá letní sraz v Mikulášovicích

lukas.husek

Kategorie:

Asociace

Právě v těchto dnech probíhá letní sraz tomíků v Mikulášovicích. Z původně plánované akce pro 150 účastníků se nakonec vyklubalo komornější setkání pro padesátku dětí a mládeže ze tří moravských oddílů. I přes všechna koronavirová opatření si účastníci užívají nabitý program plný výletů v nádherné přírodě v srdci Národního parku Českého Švýcarska. Slavnostní zahájení proběhlo na Šluknovském zámku s kompletní prohlídkou všech prostorů i doprovodných výstav. Tomíci si dokonce zkusili na výstavě "čím platili naše babičky" navrhnout svojí hořcovou bankovku.

Z táborů

lukas.husek

Kategorie:

Asociace

Na síti Facebooku se objevují další fotografie z tomíckých táborů. Etapové hry, výlety, cyklovýpravy, sjíždění řek, koupání, hlídky, nástupy, lakros, lasování, uzlování, noční bojovky a dokonce i vzdělávací dny. To všechno teď tomíci na táborech prožívají.

AK

 

Děkujeme fotografům z TOM Lvíčata Jíloviště, TOM Tuláci Štětí, TOM Skorci Vsetín, TOM S.T.A.N., TOM Stopaři Ostava-Poruba, TOM Sirius

Na vodu s Václavem Helánem

lukas.husek

Kategorie:

Asociace

Žít se může, plout se musí.

Tak se jmenuje zajímavá publikace vodáka Václava Helána z Českého Těšína. Nečekejte druhou Ofélii - pokud tedy znáte slavnou Šmídovu vodáckou bibli. Tuhle knížku do batohu nesložíte. Má tuhé desky a je na křídovém papíře.

Autor v ní mapuje půlstoletí svých vodáckých zážitků. Sjel snad všechno. Od Novohradky a Chrudimky až po vsetínskou Bečvu a třeba Kamenici.

Dočtete se, co se dá dělat u vody a na vodě s prcky, jak fungují malí kajakáři...

Dezinfekce: pořád máme k rozdávání

lukas.husek

Kategorie:

Asociace

Vážení kolegové, kolegyně,

někteří z vás si už dezinfekce odvezli, ale ještě stále jich tu máme dost. Těm, jejichž tábory začínají za 14 dní, můžeme balíček s dezinfekcí poslat. Odesílat budeme do vyčerpání zásob.

Minimální odběr dvě lahvičky po 250ml, maximální jeden 4l kanystr. Velké balení je míněno pro tábory nad 30 účastníků.

Neváhejte.

Zájemci pište na lukas.husek@a-tom.cz.

ústředí

Stránky