Předsednictvo Asociace TOM

Jméno a příjmeníMísto působeníEmailOdpovědnost
Tomáš NovotnýRoztokyton@a-tom.czPředseda. Vede spolek a zastupuje ho navenek. Řídí ústředí, zodpovídá  za  rozpočet  a  stav  základen, ediční činnost spolku, charitativní projekty,
grantové řízení MŠMT a činnost předsednictva.
Ivo SkočekValašské Meziříčískocek@seznam.czMístopředseda. Pořádá moravskou letní táborovu školu, vymýšlí nové hry, iniciátor Hořcové výzvy a FunTOMa.
Jiří HomolkaVsetínjirikhomolka@seznam.czSpravuje dvě základny, klubové Kusalíno a asociační Polanu.
Ve vedení asociace prezentuje pohledy Klubu českých turistů,
Pečuje o kontakty s Němci a Rakušany.
Zdeněk RolincBystřice pod Hostýnemzrolinc@volny.czSpolupracuje při organizaci moravské letní školy, podílí se na správě základen Stříbrné Hory a Uh.Hradiště.
Tomáš FúsekMikulášoviceinfo@tom-mikulasovice.czMá celoročně na starosti turistické závody.
Ondřej ŠejtkaPrahaondra@a-tom.czStará se o spolkovou databázi, inovaci webových stránek. Pečuje o projekt Svítíme s hořcem.
Anežka KlabanováPoděbradyklabanova@seznam.cz Spravuje sociální sítě, podílí se na organizaci letních brigád, Svěltušky a Hořcové výzvy.
Stanislav PraisOstravaprais@seznam.czŠéfuje výchovné radě, vylepšuje metodiku vzdělávání a evidenci školitelů. Zajišťuje hladký přenos informací do Moravskoslezského kraje.
Marek KuskovPrahamarek.kuskov@gmail.comMá na starost organizaci brigád na asociačních základnách (zejména) v českých zemích.