Členská kartička? Proč? A jak si ji zřídit?

Vážení tomíci,

již více než 500 z nás využilo výhod členské karty. Přidáte se i vy?

Co je to členská karta a proč si ji pořídit?

Co vás to bude stát?

Co získáte?

Na tyto a další otázky naleznete odpověď v následujícím článku:

Zadní strana členských karetAsociace TOM nabízí všem svým členům možnost vydání speciální členské karty. Kartu nabízíme ve třech variantách – studentská, nestudentská (pro osoby 5-30 let s logem EYCA) a kartička pro starší 30 let. Studentská karta obsahuje navíc také název školy a je tedy možné použít ji pro prokázání statusu studenta, což je mnohdy výhodné. Kartička obsahuje jméno a příjmení, datum narození, fotografii, datum platnosti karty, číslo karty, jméno oddílu a případně také název školy. Na druhé straně je navíc prostor pro natištění oddílového motta, adresy klubovny či webových stránek. Níže si můžete prohlédnout všechny tři varianty karet. Evropské karty mládeže EYCA provozuje Česká rada dětí a mládeže a jejich objednání je velice snadné, více se dozvíte v následujících řádcích.

Studentská verze členské karty Nestudentská verze členské karty Členská karta pro starší 30 let

K čemu vám vůbec bude?

Jistě jste se při výpravách setkali s problémem prokazování věku dítěte v dopravních prostředcích. Kartička tento problém řeší! Obsahuje fotografii i datum narození. Na tuto kartu je také vázáno mnoho slev po celé ČR. O slevách se dozvíte více na www.eyca.cz. Dále je možné kartičku použít také jako studentský průkaz, je určená všem od 5 do 30 let. Pro starší 30 let nabízíme stejnou kartičku, která pouze neobsahuje logo EYCA, není na ni tedy možné čerpat některé slevy pro mládežníky, pro zájemce je k mání za 20 Kč.

Pokud máte ve vašem okolí zajímavý tip na místo, kde by se dala vyjednat sleva (například bazén, fitko, prodejna sportovního oblečení,…), napište váš tip prosím na email marek.kracmar@eyca.cz. Tým, který se na ČRDM o karty stará, se pokusí slevu vyjednat.

Co vás to bude stát?

Cena karty je 20 Kč. Platnost kartičky je 4 roky, což představuje 5 Kč na rok a to je vskutku akční cena!

Kam mám poslat peníze za objednané kartičky?

Platba za karty bude probíhat na bankovní účet Asociace TOM (164456389/0800) s variabilním symbolem: číslo oddílu + 777 (např. oddíl 5208 uvede 5208777)

Toužíte po kartičce?

Pokud vás tato karta zaujala, objednejte si jí přes náš registrační systém na adrese https://evidence.a-tom.cz. Níže naleznete jednoduchý návod, jak karty objednat. V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte prosím Ondřeje Šejtku (ondra@a-tom.cz), který má vydávání karet na starosti.

Pro vydání karty budete od každého člena potřebovat:

  • Typ karty (studentská, nestudentská, starší 30 let)
  • Jméno a příjmení
  • Datum narození
  • Název školy (v případě studentské karty)
  • Fotografii (klasickou portrétovou 3x4 cm v elektronické podobě, čím kvalitnější, tím lepší)
  • V případě studentské kartičky bude nutné do systému vložit naskenované potvrzení o studiu
  • Doklad o zaplacení - sken, nebo informace o tom, kdy byla platba za karty zaslána

Pro objednání postupujte následovně:

1) Přihlaste se do systému na adrese https://evidence.a-tom.cz

2) V menu vyberete možnost "Ostatní služby" a zde "Karta A-TOM"

3) Zde vyplňte údaje, které budete mít za celý oddíl na zadní straně karty a na jakou adresu chcete karty zaslat. Formulář uložte tlačítkem "Ulož". Následně vytvořte novou objednávku pomocí tlačítka "Založ novou objednávku".

4) V dalším kroku vyberete registrované členy oddílu, pro které chcete pořídit kartu. V seznamu se vám zobrazují pouze registrovaní členové, kteří mají u svého profilu nahranou fotografii. (Fotografii můžete nahrát v detailu každého člena). U každého vyberete, zda požadujete studentskou či nestudentskou verzi.

V případě studentské verze vypište název školy a vložte potvrzení o studiu.

Kliknutím na ikonku řádků se vám napravo objeví náhled vaší karty.

5) Pod seznamem členů vyplníte údaje o platbě poplatku za karty. Cena je 20 Kč / karta. Peníze se odesílají na účet Asociace TOM (164456389/0800) s variabilním symbolem: číslo oddílu + 777 (např. oddíl 5208 uvede 5208777).

6) Objednávku odešlete tlačítkem "Odešli"

V případě jakýchkoliv problémů, nebo dotazů, kontaktujte prosím Ondřeje Šejtku na adrese ondra@a-tom.cz.