Přihlásit se k odběru RSS - Ekonomika

Ekonomika

Dotazník pro oddílové vedoucí

omanek
Kategorie: 
Asociace, Ekonomika

Prosím, vyplňte a vraťte nám nejpozději do úterý 2. 11. 2022.

Paní a pánové, vážení kolegové vedoucí, chystáme se podat hlavní spolkový projekt k ministerstvu školství.

I letos obsahuje některé novinky, kvůli kterým od vás potřebujeme sebrat informace. Týkají se například tzv. specifických aktivit. Na ty je letos kladen sice o něco menší důraz, ale přesto zůstávají důležitou – a bodovanou! - součástí projektu.

Pár stručných informací o dotacích pro II. pololetí letošního roku

denisa
Kategorie: 
Asociace, Ekonomika
PD I - výpravy  
V elektronické evidenci jsou otevřené formuláře na proúčtování dotace za jednodenní a vícedenní akce oddílu – uvádět můžete akce z celého roku. Podmínkou jsou přiložené seznamy účastníků s datem narození, adresou bydliště a rozpočtem nákladů. Je třeba přiložit i kopie dokladů za uvedené náklady.  Formulář lze vyplnit  nejpozději do 6.11. Po tomto datu se formulář uzavře.
 

ŠKOLENÍ PRO HOSPODÁŘE

omanek
Připravujeme pro vás hned několik online školení. První z nich jsou technická (jak ovládat program Skeleton ESO), další pak ryze hospodářská (jak správně účtovat, co dělat s paragony ad.). Technická školení vás naučí správně pracovat v programu Skeleton ESO, využívat co nejvíce jeho možností efektivně. Školení hospodářská jsou pak vhodná pro všechny hospodáře TOM (ať jste začátečník či profík, vždy je dobré si poslechnout, jak je potřeba účtovat, aby byly Čistý tomík a tomícké dotace naprosto v pořádku).
 

Stránky