Přihlásit se k odběru RSS - Ekonomika

Ekonomika

Prodlužujeme možnost podání projektů na mezinárodní výměny a neorganizovanou mládež v roce 2022

lukas.husek

Kategorie:

AsociaceEkonomika

Vážení přátelé,

moc děkujeme oddílům, které své projekty již zaslaly. Pro oddíly, které to ještě nezvládly, prodlužujeme termín, do kterého můžou podávat svoje projekty na neorganizovanou mládež a zahraniční akce v roce 2022.

Nový a nepřekročitelný termín je nyní 26. září.

Můžete tak učinit tradičně pomocí formulářů v naší evidenci (http://evidence.a-tom.cz/).

Školení hospodářů

lukas.husek

Kategorie:

AsociaceEkonomika

Po více jak pěti letech proběhnou v tomto roce školení hospodářů - nabízíme 3 termíny a 3 města. Na základě kontroly MŠMT, novinek v účtování (hlavně v jednoduchém účetnictví) i po kontrole Čistého tomíka bereme školení jako povinné pro hospodáře oddílů či osob kompetentních ke sdělení informací, která máme připravená. Povinnost se vztahuje na oddíly, které pobírají dotace od Asociace TOM.

Termíny a města (přesná místa budou upřesněna přihlášeným oddílům):

6. listopadu (sobota) - Praha, 9:00 - 15:00

7. listopadu (neděle) - Ostrava, 9:00 - 15:00

Pár ekonomických informací

omanek

Kategorie:

AsociaceEkonomika

Vážení kolegové,
posíláme pár ekonomických informací.

Letní tábory - v elektronické evidenci v sekci Formuláře je otevřený formulář na vyúčtování letního tábora pro oddíly, které tábor nahlásily. Vyúčtování prosím proveďte nejpozději do 10.9.2021, po tomto datu se formulář automaticky uzavře.

Otevíráme formuláře na neorganizovanou mládež a zahraniční akce pro rok 2022

lukas.husek

Kategorie:

AsociaceEkonomika

Milí vedoucí,

do 19.9. můžete podávat svoje projekty na rok 2022 – projekty na neorganizovanou mládež a zahraniční akce. Můžete tak učinit tradičně pomocí formulářů v naší evidenci (http://evidence.a-tom.cz/). Prosím, dodržte zmíněný termín, abychom vaše formuláře/projekty mohli zařadit do souhrnného projektu pro rok 2022.

(ústř)

Ekonomické informace

lukas.husek

Kategorie:

AsociaceEkonomika

Vážení kolegové,

otevřeli jsme formulář - Hlášení o konání letního tábora – najdete ho opět v elektronické evidenci v sekci Formuláře, otevřen bude do 10.6.2021. Po tomto datu se formulář automaticky uzavře a nebude již možné hlášenku vyplnit. Připomínáme, že je třeba vyplnit všechny povinné položky (požadavek MŠMT), jinak nejde formulář odeslat. Prosím o dodržení termínu.

Stránky