Přihlásit se k odběru RSS - Ekonomika

Ekonomika

Otvíráme formuláře

omanek
Kategorie: 
Asociace, Ekonomika

Vážení kolegové,

posíláme pár ekonomických informací:

V Evidenci máte otevřený formulář - Žádost o turistický materiál, opravy a vybavení klubovny na rok 2024. Vyplněný formulář prosím posílejte nejpozději do 15. března, poté se automaticky uzavře. Výše přidělené dotace bude podmíněna počtem požadavků od oddílů a výší přidělené státní dotace.

ŠKOLENÍ ESO PRO HOSPODÁŘE

omanek
Připravujeme pro vás několik online školení, jak správně pracovat v programu Skeleton ESO, využívat co nejvíce jeho možností efektivně. Školení jsou připravena jak pro stávající uživatele Skeleton ESO, tak i pro ty, kteří si chtějí ESO detailně prozkoumat a až poté případně zakoupit. Přesný program školení najdete níže, u jednotlivých termínů.
 

ÚTERÝ 7. LISTOPADU

Otevíráme formuláře

omanek
Kategorie: 
Asociace, Ekonomika
Vážení vedoucí a hospodáři oddílů nově jsou pro všechny zájemce z řad oddílů otevřeny formuláře pro podávání žádostí o dotace na rok 2024 na projekty pro Neorganizovanou mládež 2024 a pro Mezinárodní výměny a spolupráce 2024. Žádost je třeba podat nejpozději do 3.10.2023.
(VJ)

Otvíráme formuláře

omanek
Kategorie: 
Asociace, Ekonomika

Vážení kolegové,

posíláme pár ekonomických informací.

Otevíráme formuláře na vyúčtování Zelených výprav, Pohádkových lesů a Regionálních akcí, výchovné akce konané v I. pololetí letošního roku. Formuláře prosím pošlete nejpozději do 31.7.2023. Po tomto datu se automaticky uzavřou.

Stránky