Přihlásit se k odběru RSS - Vzdělávání – připravujeme

Vzdělávání – připravujeme

Uvolnila se místa na obou LTŠ

lukas.husek

Na obou našich letních táborových školách se uvolnila místa.

Na České LTŠ ve Sloupu v Čechách (termín 20. - 27.8.2022) jsou k dnešnímu dni 3 volná místa.

Na Moravské LTŠ na základně Strážná nedaleko obce Lelekovice (poblíž Brna, termín 22. - 28.8.2022) jsou k dnešnímu dni 2 volná místa.

Více informací o LTŠ najdete zde: https://lts.a-tom.cz/

Zájemce může nahlásit vedoucí oddílu přes evidenci tomíků (evidence.a-tom.cz).

Neváhejte, kdo dřív nahlásí, ten jede :)

Přehled vzdělávacích akcí Asociace TOM v roce 2022

lukas.husek

Vážení kolegové,

po delší zimní odmlce jsme zahájili vzdělávací sezonu, a tak bych chtěl upozornit na některá školení, která jsou připravená v nejbližší době. Snažili jsme se připravit širokou škálu vzdělávacích akcí tak, aby si mohl vybrat skoro každý.

Budeme školit nové vedoucí oddílu, instruktory, zdravotníky, mladé vedoucí a hlavní vedoucí tábora.  Nabízíme také speciální kurzy, které mohou přispět k obohacení oddílových programů. Co můžu zaručit, tak to, že školení a kurzy mají vysokou kvalitu a chystají je zkušení lektoři.

Volná místa na školení pro vedoucí oddílů Asociace TOM

denisa
Stále ještě jsou volná místa na školení pro vedoucí oddílů Asociace TOM. V termínu 5. - 7. listopadu na Kamence a v termínu 12. - 14. listopadu ve Sloupu v Čechách. Organizátoři mají pro účastníky kurzů připravenou i možnost proplacení PCR/antigenního testu, jelikož je nutné prokázat bezinfekčnost (Očkování/prodělání Nemoci/Test).
 

HOLA, HOLA, TÁBOROVKA VOLÁ!

lukas.husek

Polana 20. - 27. srpna 2021

Letní táborová škola. Tři slova. Dvě z nich by tě mohla zaujmout (letní a táborová, to přece slibuje pěkné počasí a zážitky), třetí slovo - škola - může odradit. Ale to by byla škoda. Naše táborové školy tě opravdu mají co naučit. Pokud jsi tomík ve věku 16 - 19 let, je to akce právě pro tebe.

Stránky