Přihlásit se k odběru RSS - Vzdělávání – připravujeme

Vzdělávání – připravujeme

Letní táborová škola 2024

omanek

Oblíbená vzdělávací akce Asociace TOM pro mládež ve věku 16-19 let se v příštím roce vrátí do Sloupu v Čechách, a to konkrétně v termínu 17. - 24. 8. 2024. Základna tomíků a zkušený lektorský tým budou očekávat příjezd mládežníků, kteří mají o práci ve svých oddílech velký zájem, baví je vymýšlet hry a program pro děti, v turistickém oddíle vidí svou budoucnost a chtějí poznat kamarády z jiných měst.

ŠKOLENÍ ESO PRO HOSPODÁŘE

omanek
Připravujeme pro vás několik online školení, jak správně pracovat v programu Skeleton ESO, využívat co nejvíce jeho možností efektivně. Školení jsou připravena jak pro stávající uživatele Skeleton ESO, tak i pro ty, kteří si chtějí ESO detailně prozkoumat a až poté případně zakoupit. Přesný program školení najdete níže, u jednotlivých termínů.
 

ÚTERÝ 7. LISTOPADU

Uvolnila se místa na obou LTŠ

lukas.husek

Na obou našich letních táborových školách se uvolnila místa.

Na České LTŠ ve Sloupu v Čechách (termín 20. - 27.8.2022) jsou k dnešnímu dni 3 volná místa.

Na Moravské LTŠ na základně Strážná nedaleko obce Lelekovice (poblíž Brna, termín 22. - 28.8.2022) jsou k dnešnímu dni 2 volná místa.

Více informací o LTŠ najdete zde: https://lts.a-tom.cz/

Zájemce může nahlásit vedoucí oddílu přes evidenci tomíků (evidence.a-tom.cz).

Neváhejte, kdo dřív nahlásí, ten jede :)

Přehled vzdělávacích akcí Asociace TOM v roce 2022

lukas.husek

Vážení kolegové,

po delší zimní odmlce jsme zahájili vzdělávací sezonu, a tak bych chtěl upozornit na některá školení, která jsou připravená v nejbližší době. Snažili jsme se připravit širokou škálu vzdělávacích akcí tak, aby si mohl vybrat skoro každý.

Budeme školit nové vedoucí oddílu, instruktory, zdravotníky, mladé vedoucí a hlavní vedoucí tábora.  Nabízíme také speciální kurzy, které mohou přispět k obohacení oddílových programů. Co můžu zaručit, tak to, že školení a kurzy mají vysokou kvalitu a chystají je zkušení lektoři.

Stránky