Přihlásit se k odběru RSS - Vzdělávání – připravujeme

Vzdělávání – připravujeme

ŠKOLENÍ PRO HOSPODÁŘE

omanek
Připravujeme pro vás hned několik online školení. První z nich jsou technická (jak ovládat program Skeleton ESO), další pak ryze hospodářská (jak správně účtovat, co dělat s paragony ad.). Technická školení vás naučí správně pracovat v programu Skeleton ESO, využívat co nejvíce jeho možností efektivně. Školení hospodářská jsou pak vhodná pro všechny hospodáře TOM (ať jste začátečník či profík, vždy je dobré si poslechnout, jak je potřeba účtovat, aby byly Čistý tomík a tomícké dotace naprosto v pořádku).
 

Uvolnila se místa na obou LTŠ

lukas.husek

Na obou našich letních táborových školách se uvolnila místa.

Na České LTŠ ve Sloupu v Čechách (termín 20. - 27.8.2022) jsou k dnešnímu dni 3 volná místa.

Na Moravské LTŠ na základně Strážná nedaleko obce Lelekovice (poblíž Brna, termín 22. - 28.8.2022) jsou k dnešnímu dni 2 volná místa.

Více informací o LTŠ najdete zde: https://lts.a-tom.cz/

Zájemce může nahlásit vedoucí oddílu přes evidenci tomíků (evidence.a-tom.cz).

Neváhejte, kdo dřív nahlásí, ten jede :)

Přehled vzdělávacích akcí Asociace TOM v roce 2022

lukas.husek

Vážení kolegové,

po delší zimní odmlce jsme zahájili vzdělávací sezonu, a tak bych chtěl upozornit na některá školení, která jsou připravená v nejbližší době. Snažili jsme se připravit širokou škálu vzdělávacích akcí tak, aby si mohl vybrat skoro každý.

Budeme školit nové vedoucí oddílu, instruktory, zdravotníky, mladé vedoucí a hlavní vedoucí tábora.  Nabízíme také speciální kurzy, které mohou přispět k obohacení oddílových programů. Co můžu zaručit, tak to, že školení a kurzy mají vysokou kvalitu a chystají je zkušení lektoři.

Volná místa na školení pro vedoucí oddílů Asociace TOM

denisa
Stále ještě jsou volná místa na školení pro vedoucí oddílů Asociace TOM. V termínu 5. - 7. listopadu na Kamence a v termínu 12. - 14. listopadu ve Sloupu v Čechách. Organizátoři mají pro účastníky kurzů připravenou i možnost proplacení PCR/antigenního testu, jelikož je nutné prokázat bezinfekčnost (Očkování/prodělání Nemoci/Test).
 

Stránky