Praha

Pozvánka na tomícké hraní a promítání 23. 2. do kavárny Řetězová

Kategorie: 

Tomíci, přátelé muziky a pěkných obrázků z cest (třeba po Izraeli nebo po britském Lake District), udělejte si čas 23. 2. 2018 od 18:00!

To už je za necelý měsíc!

Kudrnáč z TOM Jeleni a Pinďa z TOM Stan a další tomíci budou hrát, zpívat a promítat v Literární kavárně Řetězová. Večer věnovaný muzice a cestování (tedy promítání z cest) pořádají mladí muzikanti spolu s ústředím v pěkné kavárně, koncem února – 23. 2. 2018, začátek plánujeme v 18h.

Vyfotili jste si ksichtík na parníku?

Kategorie: 
Milí přátelé,
 
pokud jste si nechali zvěčnit svůj ksichtík ve fotokoutku Milana Blšťáka na výroční oslavě Asociace TOM v sobotu 4. června na parníku, můžete se na výsledek podívat v sekci foto/video.
 

Tomíci na vltavských vlnách

Kategorie: 

Historický parník Vltava vezl v sobotu 4. června Prahou vpravdě cenný náklad. Víc než dvě stovky tomíků, jejich hostí, v tom mnoho dítek všeho věku - ti všichni se plavili tři hodiny po Vltavě. Paroplavba nás zkraje, při nastupování, drobet napínala, ale krátce po 15 hodině  jsme od Čechova mostu vypluli se vší parádou směr Podolí, a pak dál, dál tou vodou...Zástupci oddílů z celé republiky, daleké Slezsko či jižní Moravu nevyjímaje, přijeli oslavit pětadvacetiletí ASOCIACE TOM.

Kulturní tipy pro tomíky, kteří dorazí do Prahy na oslavy 25.výročí asociace

Kategorie: 

Milí přátelé, pokud vyrážíte na červnové oslavy 25.výročí Asociace TOM do Prahy na parník, našli jsme pro Vás pár tipů na divadelní představení, kde si ještě můžete (po vlastní ose) zamluvit vstupenky.

S rezervací raději neváhejte!

 

Na světě nejsme sami-pozvání do Břevnova

Kategorie: 

Břevnovské oddíly  z Prahy 6 - Arachné a Jeleni - vás srdečně zvou na den plný soutěží a her do Břevnovského kláštera.

10.ročník akce Na světě nejsme sami proběhne 10.dubna 2016.

 

Podrobnosti o programu naleznete v příloženém plakátku nebo na odkazech:http://nasvetenejsmesami.cz

https://www.facebook.com/events/982002658553457/

 

 

 

(ústř)

Tomíci běželi pro Světlušku

Kategorie: 

Na třicet tomíků všeho věku z Prahy a středních Čech (na fotce nejsou všichni běžci) proběhlo v rámci Nočního běhu pro Světlušku potemnělou Stromovkou a podpořilo tak dobrou věc.

(ústř)

Na světě nejsme sami- pozvání do Břevnova

Kategorie: 

Již devátý ročník akce Na světě nejsme sami se uskuteční 19. 4. v areálu Břevnovského kláštera v Praze. Bude to den plný zajímavého programu pro děti i dospělé s cílem vybrat peníze na podporu stacionáře pro sirotky ve Středoafrické republice.

Zveme všechny pražské tomíky k návštěvě, určitě nebudete litovat :).

Tomík Kuba je mezi námi

Kategorie: 

22. 2. krátce před půlnocí přišel na svět nový tomík, Jakub Šejtka. Mateřským oddílem je TOM  S.T. A. N. z Prahy, Kačence a Ondrovi Šejtkovým k rozhojnění rodiny i velkého společenství tomíků srdečně blahopřejeme!
(ústř)

Cena Přístav 2014

Kategorie: 

V předvečer svatého Mikuláše, tedy 5.prosince, udělila Česká rada dětí a mládeže cenu Přístav jedenácti laureátům za podporu mimoškolní činnosti. Cenu přišel předat ministr školství Marcel Chládek.

Tomíci navrhli na tuto cenu ředitele Odboru regionální přeshraniční spolupráce Ministerstva pro místní rozvoj (MMR) ČR Jiřího Horáčka a referenta odboru evropské územní spolupráce MMR Josefa Žida.

Celostátní vzájemná výměna zkušeností- CVVZ 2014 se blíží

Kategorie: 

Celostatní vzájemná výměna zkušeností (CVVZ) se v Brně uskuteční již 14.-17.listopadu.

Nabídka programů je pestrá, organizace podle všeho skvělá, takže prodloužený víkend  bude určitě stát za to. Chcete-li tedy být u toho, nezapomeňte se přihlásit zde:http://www.cvvz.cz/registrace

Pro letošní rok očekáváme, že se do Brna sjede přibližně devět set účastníků.
 

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Praha