Přihlásit se k odběru RSS - Praha

Praha

Pozvánka na tomícké hraní a promítání 23. 2. do kavárny Řetězová

omanek
Kategorie: 
Asociace

Tomíci, přátelé muziky a pěkných obrázků z cest (třeba po Izraeli nebo po britském Lake District), udělejte si čas 23. 2. 2018 od 18:00!

To už je za necelý měsíc!

Kudrnáč z TOM Jeleni a Pinďa z TOM Stan a další tomíci budou hrát, zpívat a promítat v Literární kavárně Řetězová. Večer věnovaný muzice a cestování (tedy promítání z cest) pořádají mladí muzikanti spolu s ústředím v pěkné kavárně, koncem února – 23. 2. 2018, začátek plánujeme v 18h.

Tomíci na vltavských vlnách

lukas.husek
Kategorie: 
Asociace

Historický parník Vltava vezl v sobotu 4. června Prahou vpravdě cenný náklad. Víc než dvě stovky tomíků, jejich hostí, v tom mnoho dítek všeho věku - ti všichni se plavili tři hodiny po Vltavě. Paroplavba nás zkraje, při nastupování, drobet napínala, ale krátce po 15 hodině  jsme od Čechova mostu vypluli se vší parádou směr Podolí, a pak dál, dál tou vodou...Zástupci oddílů z celé republiky, daleké Slezsko či jižní Moravu nevyjímaje, přijeli oslavit pětadvacetiletí ASOCIACE TOM.

Na světě nejsme sami-pozvání do Břevnova

denisa
Kategorie: 
Asociace

Břevnovské oddíly  z Prahy 6 - Arachné a Jeleni - vás srdečně zvou na den plný soutěží a her do Břevnovského kláštera.

10.ročník akce Na světě nejsme sami proběhne 10.dubna 2016.

 

Podrobnosti o programu naleznete v příloženém plakátku nebo na odkazech:http://nasvetenejsmesami.cz

https://www.facebook.com/events/982002658553457/

 

 

 

(ústř)

Cena Přístav 2014

denisa
Kategorie: 
Asociace

V předvečer svatého Mikuláše, tedy 5.prosince, udělila Česká rada dětí a mládeže cenu Přístav jedenácti laureátům za podporu mimoškolní činnosti. Cenu přišel předat ministr školství Marcel Chládek.

Tomíci navrhli na tuto cenu ředitele Odboru regionální přeshraniční spolupráce Ministerstva pro místní rozvoj (MMR) ČR Jiřího Horáčka a referenta odboru evropské územní spolupráce MMR Josefa Žida.

Celostátní vzájemná výměna zkušeností- CVVZ 2014 se blíží

denisa
Kategorie: 
Asociace

Celostatní vzájemná výměna zkušeností (CVVZ) se v Brně uskuteční již 14.-17.listopadu.

Nabídka programů je pestrá, organizace podle všeho skvělá, takže prodloužený víkend  bude určitě stát za to. Chcete-li tedy být u toho, nezapomeňte se přihlásit zde:http://www.cvvz.cz/registrace

Pro letošní rok očekáváme, že se do Brna sjede přibližně devět set účastníků.
 

Stránky