Přihlásit se k odběru RSS - Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Noční běh pro Světlušku v Brně

denisa
Kategorie: 
Asociace

Dvacátého sedmého dubna proběhl v Brně již třetí ročník Běhu pro Světlušku. V letošním roce to bylo tak, že se brněnští tomíci zapojili nejen na trati, ale i mezi běžci. Na začátku vypadaly počty velice slibně - 10 lidí přislíbilo účast jako organizátoři a 10 tomíků se přihlásilo přímo na běh.

Čtvrteční den byl celý zachmuřený, ale nepršelo. I teplota byla nižší než při předchozích dvou ročnících. Počasí nás však nezaskočilo. My jsme byli dostatečně teple oblečeni, abychom na trati vydrželi.

Sportovní schůzka tomíků z Oftalma

denisa
Kategorie: 
Asociace

Počasí venku již naznačovalo jaro. Teplota vystoupala k neuvěřitelným 16 °C, sluníčko svítilo a po celý den nám zpříjemňovalo náladu. Toho jsme museli využít a načerpanou energii jsme spotřebovali v brněnském Jumping parku.

Celou hodinu jsme se nezastavili a skákali tak vysoko, jak je to šlo. Kdo už nemohl, na chvilku si odpočinul, ale hned jak nabral síly, opět skákal až ke stropu. Hodina uběhla jako voda a my jsme odcházeli zpocení a příjemně unavení, ale s pocitem radosti a úsměvem na tvářích.

 

Ferda - Lucka Sedláčková, TOM Oftalmo,

 

Oftalmo svítí pro Světlušku

lukas.husek
Kategorie: 
Asociace
Letos jsme účast na sbírce původně neměli v plánu...
Oftalmáci ale byli v přesvědčování svých vedoucích tak vytrvalí, že jsme se nakonec přece jen přihlásili. Na srazu se nás sešlo 9 a vytvořili jsme dva týmy. Jelikož jsou Oftalmáci tak akční, že jim jeden sbírkový den nestačil, sešli jsme se podruhé, vytvořili ještě jednu sbírkovou skupinku a vydali se prodávat. Do lucerniček nám přispěl i řidič trolejbusu a prodavač z bistra. Celkem se nám za dvě odpoledne podařilo vybrat úžasných 7911 Kč. Děkujeme všem akčním členům i vedoucím za účast na sbírce!

Tomíci pořádali brněnskou CVVZ

denisa
Kategorie: 
Asociace

Šest set třicet šest nadšených účastníků, sto padesát šest zkušených lektorů, sto čtyřicet usměvavých pořadatelů. Srdce otevřená přátelství, ruce podané k pomoci, hlavy plné společných plánů. Dny nabité novými nápady, inspirací, zkušenostmi a fantazií. Noci s vůní čaje a všechny písně světa.

Celostátní vzájemná výměna zkušeností- CVVZ 2014 se blíží

denisa
Kategorie: 
Asociace

Celostatní vzájemná výměna zkušeností (CVVZ) se v Brně uskuteční již 14.-17.listopadu.

Nabídka programů je pestrá, organizace podle všeho skvělá, takže prodloužený víkend  bude určitě stát za to. Chcete-li tedy být u toho, nezapomeňte se přihlásit zde:http://www.cvvz.cz/registrace

Pro letošní rok očekáváme, že se do Brna sjede přibližně devět set účastníků.
 

Kukla v roce 2015 nebude

denisa
Kategorie: 
Asociace

Vážení vedoucí,

vzhledem k tomu, že na konci ledna 2015 proběhne ve Zlíně sněm a již v březnu téhož roku se koná divadelní přehlídka Cimrman by se divil, vyhodnotili jsme, že z důvodů časové náročnosti a vytíženosti oddílů přesuneme uměleckou přehlídku oddílů KUKLA až na rok 2016. Akci je třeba avizovat a připravovat s velkým předstihem, oddílům i pořadatelům chceme zajistit dostatečný čas pro přípravu.

Nabídek pro pořadatelství KUKLY pro rok 2016 již máme několik, pečlivě je vyhodnocujeme.

Děkujeme za pochopení.

(ústř)

 

Táborové dotace vyplaceny

denisa
Kategorie: 
Asociace, Ekonomika

Vážení kolegové,

tento týden jsme poslali na vaše účty táborové dotace. Zkontrolujte prosím, zda dotace byla na váš oddílový účet připsána.

V případě nejasností kontaktujte Alici Pařízkovou  na e-mail  alpa@a-tom.cz. Oddílům, které byly vyzvány k doplnění vyúčtování, pošleme dotace až po obdržení chybějících příloh. 

ALice PAřízková

Stránky