Prodloužení termínu vyúčtování letních táborů do 15.9.!

lukas.husek

:

AsociaceEkonomika

Čtěte prosím pozorně. Termín vyúčtování táborů byl prodloužen do 15.9. Toto datum je ale třeba zásadně dodržet, pak se formulář uzavře a již nebude možné tábor vyúčtovat.

Vážení kolegové,

nejprve připomínka nejdůležitějších termínů:

- do 15.9. - vyúčtování letních táborů (prodloužený termín – původně byl do 10.9.)

- do 30.9. - projekty na rok 2020 - neorganizovaná mládež a zahraniční akce

- do 30.9. - vyúčtování dotaci na materiál (oddíly, kterým byla přidělena dotace)

- do 31.10. - vyúčtování dotací na akce obecně, opravy kluboven

- do 30.11. - vyúčtování nájmů a energií kluboven

Žádáme vás o dodržení termínu vyúčtování, elektronické formuláře se po termínu vyúčtování automaticky uzavřou a jsou nedostupné. Upozorňujeme především ty oddíly, které mají s dodržováním termínů každoroční problém. Pamatujte na to, prosím. Děkujeme.

  • Letní tábory -  Stále je ještě otevřen formulář na vyúčtování, a to do neděle 15.9. Prosíme všechny o dodržení této prodloužené lhůty.
  • PD I - výpravy  - v elektronické evidenci jsou již otevřené formuláře na proúčtování  dotace za jednodenní a vícedenní akce oddílu – uvádět můžete akce z celého roku. Podmínkou jsou přiložené seznamy účastníků s datem narození, adresou bydliště a rozpočtem nákladů. Je třeba přiložit i kopie dokladů za uvedené náklady.  Formulář lze vyplnit  nejpozději do  31.10. Po tomto datu se formulář uzavře.
  • Zelené víkendy, Regionální akce, Pohádkový les, Výchovné akce – v elektronické evidenci jsou zpřístupněny formuláře k vyúčtování jednotlivých aktivit oddílu (těch, které nejsou uvedeny v PD I-výpravách). Požadavky budou vyřízeny pouze za předpokladu, že po vyplacení dotací za tábory a výpravy zbydou volné dotační prostředky. O tom vás budeme informovat nejdříve začátkem listopadu. Nicméně i zde je datum pro odevzdání vyúčtování do 31.10. Případné přeplatky desátků budeme vracet na vaše účty.
  • Nájmy a energie kluboven – předpokládáme, že i v letošním roce bude možné požádat o dotace na nájmy a energie kluboven. Formuláře zpřístupníme začátkem listopadu. Na vyúčtování bude čas do 30. 11. kdy se formuláře uzavřou.
  • Projekty na rok 2020 –  neorganizovaná mládež a zahraničí – v evidenci jsou zpřístupněny formuláře na žádosti o dotace pro zahraniční cesty nebo akce určené neorganizované mládeži. Vyplněné formuláře je třeba odeslat nejpozději do 30.9.

Za ekonomický úsek Kateřina Adamcová


Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Prosíme odpovězte na otázku
To prevent automated spam submissions leave this field empty.