Na obzoru je „klimatická“ Archa

denisa
Asociace

Před klimatem, za klimatem…“ je hlavní téma časopisu Archa č. 4/2022 – mimochodem, týká se to té poslední předprázdninové Archy.

Jaké jsou Vaše zkušenosti s projevy klimatických rozmarů – jsou-li to tedy vůbec ještě rozmary? A snažíte se v tomto ohledu podnikat nějaké, byť i „malé“ kroky, například působit na svěřence ve svých oddílech, družinách, skupinách či klubech? Říká Vám něco myšlenka zelené/udržitelné Evropy, zapojení do ochrany životního prostředí, vzdělávání v dané oblasti (recyklace odpadu, neplýtvání vodou…), workshopy, přednášky, motivační hry, výchova vlastním příkladem apod.)?

Pokud ano – a máte-li zájem dát o sobě a svých aktivitách vědět – obešlete redakci časopisu Archa příspěvkem. Text přitom nemusí být ani dlouhý, stačí klidně i dva, tři odstavečky. K tomu několik snímků v tiskové kvalitě (fotky CO NEJVĚTŠÍ) – a je hotovo.

Zašlete prosím svůj příspěvek na e-mailovou adresu redakce: archa@crdm.cz s kopií na chalupy@a-tom.cz (to abychom měli přehled, jaké tomícké články do tohoto čísla máme).

Uzávěrka je 13. května. 

 


Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Prosíme odpovězte na otázku, jde o prevenci proti robotům a spamu