Golf v Hronově? S Lotry je to možné!

denisa
Asociace

 O tom, že aktivity turistických oddílů dalece přesahují běžné očekávání lidí, se mohla přesvědčit hronovská veřejnost na konci října. Přímo uprostřed města na soukromém golfovém hřišti  zde desítka mladých Lotrů - členů stejnojmenného turistického oddílu strávila družinovou schůzku a hru si opravdu užili.

„V prvním momentu jsem vykřikl: super! O tom, že se chystáme na golf, jsem se dozvěděl na poslední chvíli na oddílovém webu. Nikdy by mě nenapadlo, že si zahraji zrovna dnes s kamarády golf. Sám od sebe bych to nezkusil, ale baví mě to a docela se mi daří." Nadšeně líčí své zážitky z družinové schůzky Patrik Hrzán.

Na první pohled nemožné nápady připravují hronovští Lotři pro své členy pravidelně. „Ať se jedná o slaňování z mostu do řeky, kde na Vás čeká kamarád s lodí, nebo dobývání středověkého hradiště, vždy se snažíme dětem nabídnout především nový zážitek, který jim v konečném důsledku předá mnoho nových praktických dovedností. Lépe se poznávají, učí se čelit novým neprozkoumaným výzvám a více si věří." Vysvětluje vedoucí oddílu Tomáš Buriánek.

Když se řekne turistický oddíl, většina lidí si obvykle představí výlety do lesa spojené s tradičním tábořením a vařením jídla na ohni.  Novodobá činnost turistických oddílů je však dnes již velmi otevřená novým nápadům a novým přístupům. A nejinak je tomu u hronovských Lotrů.

Více informací o oddílu a jeho akcích najdete na webových stránkách www.lo3.cz

Karel Neuschl

Fotografie: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Prosíme odpovězte na otázku, jde o prevenci proti robotům a spamu