Cimrman by se divil- českolipský festival je za námi

denisa

:

Asociace

Kraje:

Liberecký kraj

Poslední březnovou neděli strávili nejen tomíci hned z deseti různých oddílů v českolipském Jiráskově divadle. Přilákal je sem totiž již 17. ročník divadelního festivalu Cimrman by se divil, který tradičně pořádá domáci TOM CHIPPEWA.

Letos nás herecky podpořili Dakoti také z České Lípy, Máci z Turnova, Magneti z Kamenického Šenova, Robinsoni z Poděbrad, Světlušky z Prahy, Roháči z Kladna, Liščata z Velkých Hamrů, Stopaři z Kovářské a Veverci z Brandýsa nad Labem.

V porotě zasedli opravdoví herci z ochotnického novoborského divadla a neměli to vůbec jednoduché! Rok od roku totiž stoupá úroveň divadelních schopností tomíků, jejich odvaha, přednes, scénáristické i režijní dovednosti.
Závěrečnou atmosféru podtrhla famózní bubnová šou místních borců a žonglérské kousky Vény a Brusinky, tomíků tělem i duší.
Vítězem se opět po roce stal každý, kdo přišel hrál nebo se jen bavil, každopádně zažil dalšího českolipského Cimrmana. Více se dozvíte v rozhovoru na http://www.i-noviny.cz/divadlo/z-smida-nechte-se-prekvapit-detskou-fantazii#.VRmuNvmsWm0
 
Poděkovat musíme také všem, kdo si zakoupili dobročinný párek v rohlíku, můžeme tak nadaci Ozvěna věnovat hned 4 tisíce korun. Takto se nám letos podařilo spojit zábavu s dobrým skutkem a ještě se příjemně nadlábnout.
Sbírku věcným darem podpořily Jizerské pekárny, řeznictví Stoklasa a řeznictví Staněk. Děkuji všem za vaše dobré srdce.
 
Zdeněk Šmída, TOM CHIPPEWA
Fotografie: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Prosíme odpovězte na otázku
To prevent automated spam submissions leave this field empty.