Druhá várka HRAVÝCH KRABIC je doslova na spadnutí

Milí hráči, kolegové vedoucí, instruktoři,

pokud jste prošvihli první várku HRAVÝCH KRABIC z dílny Ivoše Skočka a Jiřího Paláta, vězte, že během prosince 2013 - února 2014 vypravíme po zemích moravských a českých, ano, také do Slezska, várku druhou a poslední.

Dozná možná nepatrných změn, které vyjdou z dotazníků vámi zaslaných.(Píšu nepatrných - to proto, že v dotaznících jste krabice převážně chválili  a také proto, že ne všechny podněty Vámi zaslané se daly uchopit).

Zájem o Hravé krabice prosím vyjevte co nejdříve! Kvůli distribuci potřebujeme vědět, kolik z nich poputuje z Moravy k nám, do Roztok, a kolik jich bude rozvezeno či jinak předáno v Ostravě, Brně atd.

Několik zásad při distribuci.

Krabice nemůžeme posílat poštou, na to jsou příliš velké a křehké. Vězte také, že jeden dospělý muž unese vcelku bez problémů jednu sadu krabic (herní set je tvořen dvěma krabicemi a molitanovou kostkou. Dvě sady neunese skoro nikdo, takovou náruč neznám....
Budeme se snažit, aby krabice doputovaly podle Vašeho zájmu do velkých měst s hojným výskytem tomíků. To, že je rozvezeme do každé vísky, to věru tentokrát neslíbíme, leda by byla na trase mezi již zmíněnými velkými městy.

Přednost budou mít ti, kdo krabici dosud nemají. Další na řadě budou naši členové nebo i nečlenové, kteří do dnešního dne, tj do 12. září, projevili o krabici zájem, lhostejno, zda už jednu várku mají, nebo nikoliv. Pak přijdou na řadu vedoucí, kterým nestačí jeden herní set, a také lidé mimo spolek. S distribucí této várky krabic není spojen už žádný dotazník, jen předávací protokol. Za její "provoz" také již nikdo nedostane ani korunu českou....
V podzimní - poslední várce, budeme distribuovat 150 krabic (část je již zarezervována), nicméně i tak - neváhejte.

V případě zájmu pište prosím výhradně na adresu lukas.husek@a-tom.cz.

Upozornění: unijní pravidla nedovolí krabice věnovat pražským oddílům!

S pozdravem Ani jeden oddíl bez Hravých krabic zdraví

Tomáš Novotný

Lukáš Hušek

Fotografie: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Prosíme odpovězte na otázku, jde o prevenci proti robotům a spamu